Jump to content


Nabavka sijalice za osvetljenje skale tuner-a


Scorpio(DDMF)!

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.mgelectronic.rs/

 

Poseti ovaj link. Registruj se i kupuj pouzećem. Srećno

 

P.S. Kod njih sam nabavio i sijalice za Revox tjuner B760, a imaju doduše povremeno i sijalice za VU metre za magnetofon Revox B77.

 

Jednom REVOX :order  UVEK REVOX

MiÅ¡o, hvala na linku, ali sada je već kasno, Å¡teta je uÄinjena. Sada mi sleduje da zamenin Äitav modul sa metrima, nema druge.

Link to comment
Share on other sites

MiÅ¡o, hvala na linku, ali sada je već kasno, Å¡teta je uÄinjena. Sada mi sleduje da zamenin Äitav modul sa metrima, nema druge.

 

 

Pogledaj sajt

 

http://revox-online.de/

 

trenutno nemaÅ¡ u ponudi instrumente za tjuner. Bili su do pre 15 dana. Cena za oba je oko 140e. Možda će se ponovo pojaviti u prodaji. Greota je da lepotan Revox B760 bude u mraku. Ja ga imam, kao i mnoge Revox komponente dugi niz godina i prezadovoljan sam.

Srećno

Jednom REVOX :order  UVEK REVOX

 

Link to comment
Share on other sites

Još jednom, hvala za link, znam taj sajt. Instrumenti nisu baš u mraku, svetle neke sada normalne sijalice, ali levi (Signal strength) ne radi, blokirala ga je istopljena plastika. No, to nije to, naravno, nema druge nego zameniti ih, što ću i uraditi prvom zgodnom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

@walter1

Wilijev savet je vrlo realan, to se meni desilo. Prethodni vlasnik mog reVox B 760 tjunera jeste zamenio verovatno pregorele originalne sijalice drugima, ali su te druge, iako iste veličine, bile znatno jače pa time i toplije od originalnih. Rezultat je da se plastično ležište za dva metra (napon signala i centar kanala) bukvalno istopilo i onesposobilo metar za napon signala. Nema druge nego kompletna zamena.

Naučićeš i ti jednog dana...
Link to comment
Share on other sites

Bolje ikad nego nikad. Bez ljutnje Ljubo, ali već posle prvih njegovih postova bilo je jasno da se pojavio sa misijom da truje forum i trebao si to da spreÄiÅ¡. 

 

Ja sam razoÄaran Å¡to je jako malo kolega stalo u odbranu mog prijatelja Stona, izuzetno plemenitog Äoveka i velikog struÄnjaka. Stonu na kraj pameti nije padalo da se rve u blatu sa psihopatom i zbog toga ga poÅ¡tujem joÅ¡ viÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...