Jump to content


Å ta ste razdomili u 2013. (od HiFi-ja)?


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

Cambridge Audio CA 840c CDP/DAC - bio u praktiÄno mint stanju, kupljen od usera Vica Tito ovde na forumu, prodat je Äoveku za koga mislim da isto forumaÅ¡. Dobar DAC, ali za moj ukus zvuk previÅ¡e digitalan

Jungson JA-88e - totalno izmodovan i upgrade-ovan od strane poznatog majstora sa ovog foruma, sad mi je Äak i žao Å¡to sam ga prodao, ali jbga, parice otiÅ¡le na mnogo životnije stvari

Zeonir DIY XLR kablovi - poÅ¡to sam prodao ovo odozgo nisu mi viÅ¡e trebali, inaÄe, jako dobri kablovi

Link to comment
Share on other sites

Na šta misliš?!

Mislio sam da si sklopio neÅ¡to sa Grace ruÄkom. Sada kad videh sliku ovog gramofona Äini mi se da si i njega pominjao onomad kad si sa Kujom bio kod mene a kad su nas Mrmot i Pera451 ispalili :D (morao sam ovo da dodam bilo je jaÄe od mene)? Možda i greÅ¡im, koriguj me ako nije tako.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da si sklopio neÅ¡to sa Grace ruÄkom. Sada kad videh sliku ovog gramofona Äini mi se da si i njega pominjao? Možda i greÅ¡im, koriguj ako je tako.

Iskreno, nisam ni tražio bazu za Grace, ona verovatno i neće odmaći dalje od kutije u koju je spakovana. A za gramofon si u pravu, imam ga odavno, samo nije korišćen, a u meÄ‘uvremenu sam dokupio bazu i poklopac za njega. Sledi izbor neke pristojne MC zvuÄnice i phono sekcije, a onda - let there be rock. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...