Jump to content


LED LCD TV DO 500 EVRA


Roller Coaster

Recommended Posts

http://www.neptun.rs/televizori/led-tv/samsung-ue32f4000.html

 

 Evo uzeh juce ovu spravu u bas ovoj prodavnici..mogu reci da sam zadovoljan sa slikom iako gledam sa krsh TotalTV ovog risivera bez HDMI. Slika sa kompa ( hdmi ) je sjajna..  Kad sam otisao u prodavnicu izprva sam mislio da uzmem Grundingov LCD za 28000 ali sam pogledao specifikacije i samo za potrosnju struje Grundig ce za 2-3 godine potrositi razliku u ceni ( pod uslovom da ne poskupi ponovo) , kvalitet slike je gratis :)  ... tako da sam izuo tu razliku unapred i veoma sam zadovoljan kvalitetom slike...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 ne.. ne palim se ja na te telefone za 1 din pakete...  za tu akciju sam saznao naknadno iz flajera , a tv sam uzeo kad je valjda ta akcija i istekla..  Uostalom to i nije poklon vec obaveza , to jest nije za djaba cim im posle placas pretplatu. Tako da su mi i ponudili taj telefon ne bi uzeo . Ili bih izabrao neki drugi TV ako ne moze bez telefona.

 

btw ja imam moj pripejd broj vec 13 godina i ne menjam ga i ne pada mi napamet da predjem na postpejd

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tv, u zdravlje da se sluzis! :)

Sto se tice mob tel, pa nije pretplata vec cena paketa koji se uzima. Ne uzima se tarifa zbog tel vec tel koji ide uz tarifu. Mesecno koristim onoliko koliko mi treba i ako vec planiram duze vremena da budem korisnik mogu uzeti i tel koji ide za 1din kao nagrada. Nego pripaid je dosta skuplji od postpaida, tako da ne vidim racunicu u tome.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tv, u zdravlje da se sluzis! :)

Sto se tice mob tel, pa nije pretplata vec cena paketa koji se uzima. Ne uzima se tarifa zbog tel vec tel koji ide uz tarifu. Mesecno koristim onoliko koliko mi treba i ako vec planiram duze vremena da budem korisnik mogu uzeti i tel koji ide za 1din kao nagrada. Nego pripaid je dosta skuplji od postpaida, tako da ne vidim racunicu u tome.

nije taj telefon nagrada... naplate oni to tebi... ne vole oni tebe ( nas ) bas toliko :D  ...  Dali je sta jeftinije je diskutabilno.. ako koristis onoliko koliki ti limit  paketa onda mozda. Ali ako ga prekoracis .. onda ne znam...  

Link to comment
Share on other sites

Uz Äestitke kolegama koji su se već ponovili,i ja se prijavljujem sa novitetom u vidu modela Philips 40PFL3008H.Posle puno Äitanja po raznim forumima,i obilazaka prodavnica,odluka je pala.Nisam imao želju da dajem viÅ¡e novca,i ne zanimaju me opcije tipa Smart,wi-fi,3d...Dakle,Å¡to je moguće jednostavniji TV,sa solidnom slikom.Mogu da kažem da sam vrlo zadovoljan,sa obzirom na cifru od 53000rsd(466 evra).JuÄe je stigao D3 v2 SBB resiver i sada je to odliÄno.Meni bi 37" ekran viÅ¡e odgovarao,ali mali je izbor.

Ko je u sliÄnoj situaciji/dilemi,može da razmisli o ovakvom modelu :wave2  

Link to comment
Share on other sites

To sam i mislio, sad imam CRT Samsung, a uvek se setim TV-a od moje pokojne babe "Roadstar", jer takve boje nisam nikad video ni na jednom televizoru, a Äini mi se da je LG nastao na ruÅ¡evinama firme "Roadstar", pa sam eto hteo malo da unesem emocije u kupovinu novog TV-a..........

Link to comment
Share on other sites

LG je Goldstar....

 

 sto se velicine ekrana tice... ja sam sa 32' na 2-2.5 metra zadovoljan... Istina ne koristim HD ( ne znam kako da sredim da mi sa total tva stizu HD kanali ( imaju ih ali im ovaj risiver krsh  - nema hdmi kabl... )... Inace cale mi u Subotici ima neki LG led HD i gleda se sa nekih 3-3.5 metara i sve je relativno OK ali kad ukljuci HD kanale ( imaju u SU neku piratsku satelitsku shemu sa sheringom)  - jeste slika do 00 ostra ali na duzi period sam primetio da me bole oci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...