Jump to content


LED LCD TV DO 500 EVRA


Roller Coaster

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Okej,uspeo sam. 

Dakle,resenje je da subtitle bude u istom folderu gde i film,nikako posebnom, a kada skinete subtitle,kopirate ime filma i pastujete kao naziv subtitla. Glupo jeste,ali ja sam ga samo tako naterao da radi...format prevoda je bio *.srt  :cheers

 

..da, bas tako! U podesavanjima titla selektuj ''srednju evropu'' da ti se prikazuje: Ä,ć,Å¡,ž,Ä‘ itd. Za cirilicu selektuj ''cirilicu''! ;-)

 

 

p.s.: Inace, cestitam na odlicnom izboru! :thumbsup2:cheers

Link to comment
Share on other sites

Moram wireless router prvo da kupim...ali dobro je i ovako. Slika je fina,jasna,doduse nemam materijala u punom HDu,a mogu samo zamisliti kako to izgleda u punih 1920:1080, posto sve sto sam nasao bolje je 1280:544,al dobro,bice valjda i jaceg neta,pa cu ceprkati i one od 20+gb :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pozz ljudi hocu da uzmem novi tv pa mi je potrebna vasa pomoc oko izbora modela tv-a. Citajuci postove uvideo sam da se dosta dobro razumete i da mi mozete pomoci oko izbora. Skratio sam spisak na 3 Samsung tv-a koja su mi interesantna Samsung ue40es6100, Samsung ue 42f5500 i Samsung 32f6400 cena ovih modela je priblizna ali dijagonale tv-a nisu pa je dilema da li je vece bolje ili ne . Hteo bih da vidim i vase predloge drugih modela u istom cenovnom rangu od neki 500 - 550€ sta je po vama bestbuy Vidim da su neki clanovi foruma uzimali preko sajta kupujem prodajem pa ako bi mogli vasa iskustva da mi prenesete i predlozite nekog od povoljnijih  "uvoznika" sa KP.

Link to comment
Share on other sites

pozz ljudi hocu da uzmem novi tv pa mi je potrebna vasa pomoc oko izbora modela tv-a. Citajuci postove uvideo sam da se dosta dobro razumete i da mi mozete pomoci oko izbora. Skratio sam spisak na 3 Samsung tv-a koja su mi interesantna Samsung ue40es6100, Samsung ue 42f5500 i Samsung 32f6400 cena ovih modela je priblizna ali dijagonale tv-a nisu pa je dilema da li je vece bolje ili ne . Hteo bih da vidim i vase predloge drugih modela u istom cenovnom rangu od neki 500 - 550€ sta je po vama bestbuy Vidim da su neki clanovi foruma uzimali preko sajta kupujem prodajem pa ako bi mogli vasa iskustva da mi prenesete i predlozite nekog od povoljnijih  "uvoznika" sa KP.

 

Saće kolega Duracell... ;-)

Link to comment
Share on other sites

pozz ljudi hocu da uzmem novi tv pa mi je potrebna vasa pomoc oko izbora modela tv-a. Citajuci postove uvideo sam da se dosta dobro razumete i da mi mozete pomoci oko izbora. Skratio sam spisak na 3 Samsung tv-a koja su mi interesantna Samsung ue40es6100, Samsung ue 42f5500 i Samsung 32f6400 cena ovih modela je priblizna ali dijagonale tv-a nisu pa je dilema da li je vece bolje ili ne . Hteo bih da vidim i vase predloge drugih modela u istom cenovnom rangu od neki 500 - 550€ sta je po vama bestbuy Vidim da su neki clanovi foruma uzimali preko sajta kupujem prodajem pa ako bi mogli vasa iskustva da mi prenesete i predlozite nekog od povoljnijih  "uvoznika" sa KP.

 

 

Pre 10tak danas sam kupio TV preko KP.

Pre toga sam citao dosta o LED televizorima. Odmah da ti kazem da je 32 incha premalo.

 

Ja sam se dvoumio izmedju 3 modela 40es6100, 42lm620s i 40pfl5507.

 

Samsung previse cesto na svojim modelima ima blleding i zbog toga sam ga izbacio iz razmatranja.

Dvoumio sam se izmedju LG 42lm620s i Philips-a 40pfl5507.

 

Lg ima pasivne, a Philips aktivne naocare.

Presudila je bolja slika na Philipsu (nisam mogao da se uverim u to, ali po raznim review-ima je tako).

 

Prednost Philipsa je mnogo veci kontrast u odnosu na LG, bolja 2D i 3D slika.

Koje su mane Philipsa:

 

1. meni mu je spor, dosta sporiji od LG (moj brat ima 46lm640s)

2. Pustanje filmova sa fleske kvare 2 problema:

a) ne pusta DTS

B) ne prikazuje sva nasa slova kako treba (ovo nikada nece da srede)

Problem se resava pustanjem sa kompa preko DLNA i koriscenjem Media servera

3. Preko fleske ne pusta ni Blu-Ray filmove

 

 

Slikom sam vise nego zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Koje su mane Philipsa:

 

1. meni mu je spor, dosta sporiji od LG (moj brat ima 46lm640s)

2. Pustanje filmova sa fleske kvare 2 problema:

a) ne pusta DTS

B) ne prikazuje sva nasa slova kako treba (ovo nikada nece da srede)

 

..eto, bas zbog toga si trebao uzeti Samsung! Ahahaha... :D

Link to comment
Share on other sites

..eto, bas zbog toga si trebao uzeti Samsung! Ahahaha... :D

To nije nikakav problem, nema savršenog televizora, svi imaju neku manu a ovaj Philips najmanje,zato je proglašen za bestbay za prošlu godinu!

Prvi problem sa sporim menijem je rešen sa najnovijim firmwerom, ima ga na Philips sajtu.

Drugi problem sa nepuÅ¡tanjem zvuka dts se reÅ¡ava sa malim programÄićem MKV2AC3

 

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Encoders-Converter-DIVX-Related/MKV2AC3.shtml

 

Treći problem da nemože preko fleÅ¡a da pusta blurej nije taÄno, moraÅ¡ svoj fleÅ¡ da formatiraÅ¡ u NTFS, verovatno ti je fat32 trenutno.

 

A Å¡to se tiÄe slova, kod sve i jednog televizora je tako,to su samo Ä,ć,Å¡,ž, ali se vremenom navikne i ti nije neki problem

 

Uživaj u pfl5507,dobar si kupio i kolegi preporuÄujem isti taj!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...