Jump to content


LED LCD TV DO 500 EVRA


Roller Coaster

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

КориÑтим MPC-HC уз мадВР и ЛÐÐ’ те клаÑични превод конвертујем у ''3д превод'' уз помоћ srt23dass програма.

Ðе кориÑтим плејер у тв, преко њега никада ниÑам добио нормални 3д превод.

 

Kolega, nemoj da se ljutis, ali i za ovaj tvoj post treba prevod! Ili pisi latinicom ili cirilicom! :wave2

Link to comment
Share on other sites

ÐапиÑао Ñам назив програма латиницом да би га лакше нашао коме треба. Ðко ти нешто није јаÑно питај Ñлободно. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Goldstar je keva! Kod matoraca i dalje ÄuÄi savrÅ¡eno ispravan Goldstar VHS rekorder iz 89. Rasli smo zajedno uz blokbastere poput Terminatora, programirano snimanje sam u kući znao da namestim samo ja, a noću je njegov digitalni sat obasjavao sobu aurora plavom nijansom. :spavanje   

 

Daklen, Å¡ta sam ono hteo reći? A, da, glasam za Samsung...  :banana Rokijana ti je baÅ¡ lepe primerke preporuÄio.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ljudi treba da uzmem neki TV,a budzet sa kojim raspolazem je oko 440e.Pa me sada interesuje par stvari:

1.Da li je pametno uzimati TV od ovih sto donose iz Madjarske? Da li je moguce ostvariti garanciju zlu ne trebalo?

2. Ne razumem se bas najbolje u tehniku,pa mi je bas potreban savet u vezi modela LG 650v,meni se cini da je sasvim OK,ali bih voleo da cujem i Vasa misljenja,kao i koji je najbolji u tom cenovnom rangu.Ovaj LG 650v cini mi se da ima sve sto je potrebno,pa i vise od toga :-D .

3. Interesuje me da li ce TV od 42" biti prevelik jer udaljenost gledanja je od 2,5-3m ?Da li ce umarati oci tako velik ekran?

Hvala unapred svima na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

LG je IPS, Samsing je VA pa biraÅ¡. Ja glasam za VA jer su po meni kontrast i dobra crna jako bitni, pogotovo kada se gleda neki tamniji film. 

 

Å to se veliÄine tiÄe, možda ti par dana bude Äudno a onda ćeÅ¡ shvatiti da si sa manjim ekranima ustvari muÄio oÄi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...