Jump to content


LED LCD TV DO 500 EVRA


Roller Coaster

Recommended Posts

Ali i dalje ne znam koji bih uzeo.... da li su za te pare svi dobri? Kome je najjaÄi kvalitet slika a kome neke druge stvari? Da li da grunem sve pare na tv ili da podelim malo na tv a malo na ozvuÄenje ako nema neke velike razlike u televizorima na razlici cene od nekih stotinak evra, pogotovo ako se uzme u obzir da je tih 400 -500 evra mnogo viÅ¡e ako se kupuje tv iz MaÄ‘arske nego kod nas.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije to neka nauka, izbrojiÅ¡ Å¡uÅ¡ke, odrediÅ¡ veliÄinu ekrana, i vidiÅ¡ po oglasima koji model može da se kupi za te pare,

onda malo pažljivije pregledaÅ¡ oglase i naÄ‘eÅ¡ najjeftinijeg "dobavljaÄa" ali da ima pozitivne ocene, naravno ako ti je bitno 10-20 eura,

i na kraju samo treba da odluÄiÅ¡ Å¡ta viÅ¡e voliÅ¡ da ti piÅ¡e na TV-u , Samsung ili LG.

Link to comment
Share on other sites

Ok,hvala. 

 

Ali ono što me najviše interesuje nikako da mi neko odgovori.

 

Recimo da imamo tv od 500e koji je nabudžen ima kvalitetnu sliku, taj smart, 3d i sve ostalo. Da li je moguće naći za 300e tv koji ima jednako kvalitetnu sliku ali nema 3d i sliÄne dodatke koji dižu cenu a meni nisu potrebni?

Link to comment
Share on other sites

Imam i jednog poznanika koji ide uskoro u NemaÄku pa bi mogao i on odande neÅ¡to da mi donese ako tamo postoji neka bolja varijanta.

Unapred zahvalan na predlozima

Ako mozes obavezno kupi u Nemackoj. Iako su iste oznake TV to nije isti kvalitet tamo je barem tri puta bolji.

I mene interesuje TV 40-42Inch.

Ako neko ima konkretnu preporuku model i proizvoÄ‘aÄ dobro doÅ¡la bi takva informacija.

Na žalost verovatno nema novih modela koji nisu "Smart".

 

Pozdrav Miša

Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba mi savet za led tv. Potreban da se na njemu prikljuci HD satelitski resiver kako bi se gledali filmovi u HD i kosarka(euroliga). Takodje bi povezivali usb sa hd filmovima na njemu. Kasnije bi usao i jedan av resiver ali to bi negde za mesec dana od sada. Dvoumimo se izmedju sledecih. Koji od njih bi bio best buy?

Sony kdl-40r450 ~ 320eur

Sony kdl-40r480 ~ 380eur

Sony kdl-40r650 ~ 420eur

LG 42lb5700 ~ 360eur

Hvala vam

Link to comment
Share on other sites

Да ли је неко видео уживо нове ТеÑла телевизоре?

 

 

Tesla-televizor-od-39-inca15.jpg

Samo na slici ne i u  uzivo

Danas ga videh u WinWinu u Dusanovoj.

Tja..39"  39 hiljada . LG duplo skuplji.

Stra' me  da  je neki Vivax,  Adler,... rebrandiran u Teslu.

Link to comment
Share on other sites

Са бенч форума:

 

 

pre svega, ovo je 95% turski tv a ne kinez (morao bih da vidim meni i daljinski kako izgledaju da budem potpuno siguran). firma vestel. vecina fox, vox, vivax, telefunken i ostalih na nasem trzistu su cesto njihovi. inace, verovali ili ne, oni su prosle godine bili drugi u evropi po broju prodatih televizora. samsung, vestel, lg (pretprosle godine je lg bio ispred njih). naravno ne prodaju u evropi pod svojim imenom vec ovim kungfu. i veliki proizvodjaci koriste njihove televizore ali o tome ne bih smile.gif televizori su ok ali bih ja zaobisao ovu seriju 6. cim nema dvbt2 i ethernet kod njih je to obicna serija i slabiji je hw. trenutno se furaju na mrezu i smart mogucnosti kao i na 3d i to treba sacekati jer u skuplje modele ugradjuju lg i samsung panele (lako moze da se skonta po velicini panela kao i po tome dal je 3d aktivan ili pasivan). od skoro su poceli i da proizvode panele i njih guraju u svoje slabije serije televizora.

Link to comment
Share on other sites

Оператери ниÑу нормални. УмеÑто да пребаце Ñве на диг Ñтандард они троше Ð¼Ð°ÐºÑ Ñ€ÐµÑурÑа на превазиђени аналогни Ñигнал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...