Jump to content


Dostava hifi uredjaja u Crnu Goru


jager

Recommended Posts

Predpostavljam da dosta kolega iz crne gore ima zelju da kupi uredjaje negdje u srbiji bilo to iz liÄne kolekcije ili sa izloga kupujem -prodajem, veliki problem predstavlja dostava i naÄin plaćanja . Prije par dana sam saznao da može da se izvrÅ¡i uplata putem Wester-union-a Å¡to je sasvim ok ako u gradu gdje je prodavac negdje u bankama ili filijalama postoji wester-union kao klijent. Molio bih uvažene Älanove foruma ako imaju neka iskustva vezano sa dostavom jer znam da poÅ¡ta joÅ¡ uvijek "ne" funkcioniÅ¡e i u neku ruku postoji i rizik od samog slanja putem istih. Svaki savjet, predlog dobro doÅ¡ao.

Link to comment
Share on other sites

A bogami zemljace "mrka kapa".Wester union uzima proviziju 7 eura do 100 eura i primalac dobije valutu koju saljes,a ako naglasis bice mu konvertovano u svoju valutu..Danas sam slao nesto pa znam.Kupovat na slijepo polovni uredjaj,nije macka,nego zmija u dzaku i to anakonda.Kad uz to dodas pricu  'uredjaj je mog komsije lekara koji se preselio u Kanadu.." najbolje je da odustanes.

Slanje uredjaja postom ili sluzbom nijesam siguran...ali carina...bojim se da se ne moze izbjeci.Moj drug je sa E-bay kupio nesto i posto je bio vec na carini dva-tri puta,rekli su mu da je zabranjen uvoz polovne tehnike.Onda je prodavcu iz njemacke rekao da uredjaj posalje na moje ime(jer mene ne znaju),uredjaj sam dobio tako sto sam otisao na postu i podigao ga.Bio je otpakovan u nekoj kutiji,posto je bio Uher,onako mali,grdan nije im bilo interesantno,pa se ne sjecam da sam ista platio.Istom liku nije stiglo nekoliko posiljaka,radilo se tada o nekim sitnicama,fles memorijama,karticam,jedan iPod,jedan moze biti MP3 plejer nista mu nije stiglo,a poslato je.Ukrali na posti 100%.

Ne znam sto te interesuje , ali imas kod Sase iz Kotora dosta tehnike.Znam jeftinije je u BGD no i to je pitanje.....,no treba poci tamo...ne isplati se,jedino ako ne trazis bas neki posebni model,nesto specificno., sto on nema ,ali dobija on tehniku i koliko znam ima najjacu ponudu(vjerovatno i jedinu) u CG kad su polovnjaci u pitanju.ja sam nesto ranije prodavao i imao sam dosta toga,ali jeftinih uredjaja i saradjivao sam sa Sasom dosta.

 

Kontaktiraj njega na forumu je clan ,KOTOR.Ako te nesto posebno zanima pitaj.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro kad bi se drugovi forumaši koji imaju vezu s crnom gorom predstavili pa da ih ugostimo prije ljeta kad dolaze na more ;) uz neki transfer podrazumjeva se :listen

Trenutno kod mene u h novi ima 5 drugara koji su uvijek voljni ponešto da kupe - izaberu pratimo oglase na KP najvise, pa sam s tim razlogom i otvorio ovu temu ...

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro kad bi se drugovi forumaši koji imaju vezu s crnom gorom predstavili pa da ih ugostimo prije ljeta kad dolaze na more ;) uz neki transfer podrazumjeva se :listen

 

Jedina moja veza sa Crnom Gorom je moj pok. pradeda iz okoline NikÅ¡ića ... 

A bio sam i na moru 94355p1hvvivc7x.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...