Jump to content


Interkonekt za 25 EUR


Dzonin

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za one koje je mrzelo da proÄitaju celu temu, a ne mrzi ih da ostavljaju glupave predloge, pokretaÄ teme je kupio Mogami 21 post ranije...

Cudan odgovor od nekog imajuci u vidu da ste Vi imali post pod brojem 409 ( 12. februar 2013. ) a da je pokretac teme Police napravio i prikazao istu u postu 106 iste teme (4. mart 2011. :crno-na-belo ) a mozda su samo nasi postovi glupavi .... :listen

Cemu malicioznost?

Link to comment
Share on other sites

Cudan odgovor od nekog imajuci u vidu da ste Vi imali post pod brojem 409 ( 12. februar 2013. ) a da je pokretac teme Police napravio i prikazao istu u postu 106 iste teme (4. mart 2011. :crno-na-belo ) a mozda su samo nasi postovi glupavi .... :listen

Cemu malicioznost?

Vidim da se dosta dobro snalaziÅ¡ na forumu za nekoga sa svega 15 postova, ali je to ipak nedovoljno da ukapiraÅ¡ u Äemu je razlika, a kamoli da shvatiÅ¡ poentu...

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se dosta dobro snalaziÅ¡ na forumu za nekoga sa svega 15 postova, ali je to ipak nedovoljno da ukapiraÅ¡ u Äemu je razlika, a kamoli da shvatiÅ¡ poentu...

Ne odgovoriste mi na pitanje ali nema vezeee  :listen ali ste naravno stigli da zaklucite da sam priglup onako usput :screwy:thumbsup2 lepo sa Vase strane...Poenta svi odgovora i predloga u bilo kojoj temi koju neko pokrene je da pre svega dobije odgovor na postavljeno pitanje ili temu i da clanovi foruma i drugi koji citaju i interesuje ih data tema i predlozena resenja imaju uvid u to bez obzira da li je pokretak teme dobio zeljeni odgovor, odlucio se za neki od predloga itd. U skladu sa tim ja smatram ida su i Vasi odgovori u spomenutoj temi Police i mnogim drugima temama, jer na kraju krajeva Vi imate 928 postova, aktivni ste na forumu...su dobrodosli  i ja se ne bih usudio da ih olako nazovem glupavim :wacko:  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ne odgovoriste mi na pitanje ali nema vezeee  :listen ali ste naravno stigli da zaklucite da sam priglup onako usput :screwy:thumbsup2 lepo sa Vase strane...Poenta svi odgovora i predloga u bilo kojoj temi koju neko pokrene je da pre svega dobije odgovor na postavljeno pitanje ili temu i da clanovi foruma i drugi koji citaju i interesuje ih data tema i predlozena resenja imaju uvid u to bez obzira da li je pokretak teme dobio zeljeni odgovor, odlucio se za neki od predloga itd. U skladu sa tim ja smatram ida su i Vasi odgovori u spomenutoj temi Police i mnogim drugima temama, jer na kraju krajeva Vi imate 928 postova, aktivni ste na forumu...su dobrodosli  i ja se ne bih usudio da ih olako nazovem glupavim :wacko:  :wave2

Predložio si nekome da baci svoje pare, pa makar to bilo i 20e, na neÅ¡to Å¡to sigurno nisi sluÅ¡ao ili uporedio sa neÄim drugim, raÄunajući da je Äinjenica da se kabl, odnosno žica nepoznatog porekla, uklapa u budžet, sasvim dovoljna za preporuku. U najmanju ruku neumesno, i ako baÅ¡ hoćeÅ¡, glupavo, kao uostalom i predlozi za nekoliko puta skuplje kablove. Nije mi baÅ¡ jasno kako si napravio analogiju sa drugom temom gde sam uÄesniku u diskusiji (ne pokretaÄu teme) koji je par postova ranije pitao gde može da se nabavi kaljeno staklo, dao adresu firme koja je za to specijalizovana... Da napomenem da sa pomenutom firmom nemam ama baÅ¡ nikakve veze, pa samim tim ni eventualne finasijske koristi, ali sam video dovoljno njihovih proizvoda u životu da bez griže savesti mogu bilo kome da ih preporuÄim.

Link to comment
Share on other sites

Prvo: nisam ja rekao nikome da baca svoj novac.

Drugo; Vi ne znate koje ja kablove imam pa da na osnovu toga donosite zakljucak da li ja znam sta predlazem ili ne.

Trece :Niko ne moze reci sa sigurnoscu kakav kabl ce najvise odgovarati pokretacu teme u njegovom sistemu pa ni Vi tj.mogu samo dati predlog.

Cetrvto: Moj komentar na vas post u temi Police je bio vezan za Vas komentar u ovoj temi citiram: "Za one koje je mrzelo da proÄitaju celu temu, a ne mrzi ih da ostavljaju
glupave predloge, pokretaÄ teme je kupio Mogami 21 post ranije..." e pa za staklo nije pitao pokretac teme "Police", Prepodobni hifije nego StonCold....i ja i dalje mislim da je Vas post dobar za tu temu jer eto i mene zanima da pravim policu....Moj predlog sam dao samo na osnovu pretpostavke da je tema "interkonekt za 25 eur" zanimljiva za vecinu te da bi svako mogao da doprinese nekim svojim predlogom ma kako glupav , kako Vi kazete,on bio... :wave2 Ovde cu stati da ne idem vise van teme... :listen

Link to comment
Share on other sites

Prvo: nisam ja rekao nikome da baca svoj novac.

Drugo; Vi ne znate koje ja kablove imam pa da na osnovu toga donosite zakljucak da li ja znam sta predlazem ili ne.

Trece :Niko ne moze reci sa sigurnoscu kakav kabl ce najvise odgovarati pokretacu teme u njegovom sistemu pa ni Vi tj.mogu samo dati predlog.

Cetrvto: Moj komentar na vas post u temi Police je bio vezan za Vas komentar u ovoj temi citiram: "Za one koje je mrzelo da proÄitaju celu temu, a ne mrzi ih da ostavljaju

glupave predloge, pokretaÄ teme je kupio Mogami 21 post ranije..." e pa za staklo nije pitao pokretac teme "Police", Prepodobni hifije nego StonCold....i ja i dalje mislim da je Vas post dobar za tu temu jer eto i mene zanima da pravim policu....Moj predlog sam dao samo na osnovu pretpostavke da je tema "interkonekt za 25 eur" zanimljiva za vecinu te da bi svako mogao da doprinese nekim svojim predlogom ma kako glupav , kako Vi kazete,on bio... :wave2 Ovde cu stati da ne idem vise van teme... :listen

Prvo: nisi, ali svodi se na to.

Drugo: sigurno nemaš kablove koje si predložio, jer bi jednostavno napisao da imaš baš te kablove u sistemu, pa ih zato i predlažeš. Ukoliko baš ti prodaješ navedene kablove, onda ništa...

Treće: pitanje je i postavljeno sa ciljem da neko ko ima sliÄne komponente iznese svoja iskustva sa nekim od kablova u rangu cene koji je postavio pokretaÄ teme, predlagati samo na osnovu cene je, je li, kako već rekoh - glupavo.

ÄŒetvrto: proÄitaj Å¡ta piÅ¡e u zagradi u mom prethodnom postu, ili treba posebno da objasnim da "ne pokretaÄu teme, nego uÄesniku u diskusiji" znaÄi - to Å¡to znaÄi.

 

I da, stajemo ovde, naravno...

Link to comment
Share on other sites

Drustvo,

Jeste uzeo sam Mogami, prikacio i lepo to radi. U odnosu na Cordial, ipak malo bolji kabl.

Hvala svima na predlozima a jesam i po nesto i naucio. Malo o brendovima, malo o samim kablovima, prodavnicama i sl. Å¡to smatram veoma korisnim.

Mogami sam kupio jer sam proÄitao dobre komentare, raspolagao sa para koliko sam raspolagao a sada da uzmam kablove sluÅ¡am, vraćam, ponovo kupujem, presluÅ¡avam za to nemam vremena. Kako budem napredovao Å¡luÅ¡no i komponentno u ovom hobiju verovatno će i meni apetiti postati veći i Å¡to se tiÄe kablova, ali mislim da će to uvek biti u granicama normale (nikakve stotine evra i sl).

 

E sada Å¡to se tiÄe teme, ja bi voleo da i dalje ostane aktivna i da se daju predlozi za ovakve budžetske kablove ili ako moderatori misle da je zrela za lock onda neka bude tako.

 

Kao novom Älanu, em ste mi pomogli da reÅ¡im svoju dilemu, em sam uÄestvovao u raspravi em smo se malo i upoznali, tako da je to win win kombinacija.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Imam ja dilemu na ovu temu. Za manje-više oko 25 evra. Treba mi pola metra stereo, phono box -> amp.

1. Mogami/Neutrik 15e;

2. FTA Entry, ne znam još uvek cenu;

3. Neotech da mi terminišu u Kanibalu (koji kabal? koji činčevi?)

4. Yarbo posrebreni bakar kod Tome (ne znam tačnu cenu još uvek).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja malo pre uzeo za 20ak e 1 metar kabl u kanibalu.

imaju na nekoj akciji. kapiram da to nije ne znam kakav kabl, terminacija posebno nije neka, ali se cuje prilicno bolje od obicnog kabla /ranije sam imao kabal iz kanibala, koji je kostao slicno, oko 20e, ali ne na popustu. dakle, ovo bi, kako sam ih shvatio, kostalo tipa 4000din da nije na popusti./

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...