Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je moje prvo pojaÄalo koje sam posedovao (otuda i moj nick) i mogu da kažem da se radi o veoma dobrom pojaÄalu sa mos-fetovima. Unutar istog su sve Sony komponente, a naziv Wega potiÄe od firme koju je Sony kupio i zbog nekih pravnih zavrzlama je neko vreme proizvodio pod ovim imenom.

Link to comment
Share on other sites

To je moje prvo pojaÄalo koje sam posedovao (otuda i moj nick) i mogu da kažem da se radi o veoma dobrom pojaÄalu sa mos-fetovima. Unutar istog su sve Sony komponente, a naziv Wega potiÄe od firme koju je Sony kupio i zbog nekih pravnih zavrzlama je neko vreme proizvodio pod ovim imenom.

He,he, provaljen si. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Nije ništa pomešao, raspitaj se malo. :wave2

 

http://www.thevintageknob.org/sony-TA-5650.html

Ne treba da se raspitam,Wega Electronics je firma iz nekadaÅ¡nje Zapadne NemaÄke.Prodavac treba da objasni kupcima o Äemu je reÄ,a ne odmah Sony Wega. Da su unutra Sony-jeve komponente to jes,ali ja sam imao marantz Cd 63 iz Japana i Marantz 63 SE iz Singapura i mogu ti reći da je 63-ka lepÅ¡e svirala. Da je zvuk isti sa dotiÄnim Sony pojaÄalom,nije sigurno

Link to comment
Share on other sites

Ono Å¡to je Äudno kod pomenute Wege je da je pre 2 nedelje zavrÅ¡ena aukcija:

 

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Kucni-uredjaji/SONY-Wega-Integrated-Stereo-Amplifier-V-4810/8976933

 

Cena je bila priliÄno niska, Äak mi je bilo krivo Å¡to nisam bidnuo. No, evo ga opet, bez objaÅ¡njenja. Možda je kupac odustao, to stoji, ali redno je da se napomene zaÅ¡to se aukcija ponavlja. Ili pojaÄalo nije baÅ¡ najbolje, pa je i to ćutke izostavljeno...

 

LiÄno, mislim da je u pitanju "spaÅ¡avanje predmeta" zbog loÅ¡e cene. Nijedan Älan nije ocenio onog drugog, makar neutralno. Tako se izbegava istorija kupoprodaje za dati predmet, a i opet su "on hold" za neko naredno spaÅ¡avanje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio kupio to pojacalo na Limundu. Posle zavvrsene aukcije nazvao sam coveka da ga pitam da li je popravljano posto je tvrdio na aukciji da nije popravljano. Kaze on meni sve u super stanju, nikad nista nije dirao na njemu i jos mu kazem tranzistori se vide od dole pogledaj pa mi kazi. Posle dva dana stize mi posta i imam sta da vidim, slika u prilogu.

post-13634-0-90679300-1361630920_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Nastavak, odmah sam ga nazvao i tu je pocela prica. Ja sam to dobio od jednog prijatelja i bla bla. Otvorio sam pojacalo da vidim sta je unutra stavljeno. Unutra neki skarabudz boze me sacuvaj, naravno odmah sutradan je islo natrg odakle je i doslo. Kontaktirao sam Limundo u vezi ocene pa cekam da se jave.

post-13634-0-87277500-1361631022_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...