Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saga se nastavlja

 

Posle teksta  o prevarenom kupcu Nenadu Petroviću kome je umesto netbuka na kućnu adresu stigla cepanica, prodavac – prevarant, oÄigledno uplaÅ¡en, javio se Petroviću i obećao da mu vraća novac.

 

Zanimljivo je objaÅ¡njenje koje je mladiću dao prevarnt iz BaÄke Topole.


Naime, rekao je da je i on bio žrtva sliÄne prevare i da je na nagovor prijatelja odluÄio da i on nekome podvali.

"Siguran sam da se uplaÅ¡io nakon Å¡to je cela priÄa dospela u medije i da mi se zato javio. Obećao je da mi danas Å¡alje novac post ekspresom", kaže Petrović i dodaje da mu se juÄe javio i vlasnik sajta "Kupujem- prodajem", preko koga je i obavljena kupovina.

"Rekao mi je da je kupovina preko njegovog sajta bezbedna i da je prevaranata malo, ali da, ipak, moram da budem obazriviji prilikom kupovine na Internetu. 

Objasnio mi je da postoji upustvo za bezbednu kupovinu na sajtu i da je trebalo da ga proÄitam. MeÄ‘utim, iako sam to proÄitao niÅ¡ta osim toga da je prodavac od skoro Älan nije mi delovalo sumnjivo", kaže Petrović i istiÄe da mi je posebno drago Å¡to su mu bar mediji pomogli.

A mi se nadamo da će Nenad od sada biti obazriviji prilikom onlajn kupovine, ili možda više i neće kupovati iz fotelje!?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Пази кад Ñу иÑти по ÑеријÑком броју.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Mozda nekome bude od interesa:

Offtopic:

"Tadica" je "Mirko"-v (KP) username na Limundu. Sluchajno sam doshao do ovog saznanja kada mi je ponudio uredjaj koji je par dana ranije kupio na Limundu, ali za 4x cenu.

 

Kao odgovor, poslao sam mu link ka licitaciji (poshto koristi isti email na KP-u), kako bi naznacio da nisam zainteresovan, da bi mi se potom javio i objashnjavao kako je i sam taj uredjaj kupio za isti novac za koji ga i meni nudi (bez obzira na to shto je sve vishe nego ocigledno po podatcima iz licitacije). 

 

Ne preporucujem kupovinu/poslovanje sa navedenim...

Link to comment
Share on other sites

Samo se vi zajebavajte, meni Borko rek'o, liÄno&personalno, da su narodnjaci opasni kolekcionari, naroÄito gramofondžije.

Ovaj će novce koje dobije od prodaje diskova da potroši na raritetna izdanja Dragane Mirković

 

http://www.kupindo.com/Tip/Ploce/2182289_Dobri-jutro-dobar-dan&Pretraga=Dragana%20Mirkovi%C4%87&CeleReci=1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...