Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

...zadnjih par redova u oglasu je problematicno.ali znam da je to smisljeni nacin trgovine,zaplasiti,uspostaviti autoritet,odbiti u startu svakog ko misli da i on nesto zna ili ima neki pitanje.

+1 :thumbsup2

To me je i povelo da iskomentarišem oglas...

A za ovo oko KP si aposolutno u pravu, ali mislim da naÅ¡ kolega nije sluÄajno "srećni dobitnik".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не буде да Ñам злонамеран, моја примедба Ñе одноÑила на начин на који Ñу електролити прикачени унутар појачавача и на цену у одноÑу на тај детаљ.

 

Укупну цену да ли је виÑока или не ниÑам коментариÑао јер ме и не интереÑује.

 

:wave2

 

 

Stone nismo deca,ovo nije tvoj prvi komentar u stilu vidi ovog sustera,ja to radim bolje.malo samoreklamerstva nije na odmet i ne smeta mi,ali ne na racun onog koji nije tu i ne moze da ti odgovori.ti i Gox imate svoj privatni podforum ovde i carujte na opste zadovoljstvo.

 

no hard feelings   :cheers    :wave2

Link to comment
Share on other sites

ali ne na racun onog koji nije tu i ne moze da ti odgovori.

 

 

 

ÐžÐ³Ð»Ð°Ñ Ñ˜Ðµ јавно добро а то што неко није у могућноÑти да одговори то је његов проблем. Зато и Ñлужи ова тема, зар не?

 

ÐХФ!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ова тема Ñлужи да оплетемо по продавцима Ñа КП-а (ко хоће), Лимунда, Купинда итд. Ðаравно продавци Ñа добром робом никада ниÑу ни били поменути јер је разлог јаÑан.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

ja samo kazem da ovde ima onih koji to ne zasluzuju(pomenuti marantz)a nisu tu sto puta gori od njih,ali oni nisu iz nekog razloga zanimljivi.cak ima i onih koji postuju a trebali bi da budu tema.

 

previse su, po meni, slobodni kriterijumi za utvrdjivanje kome je mesto ovde,a kome nije.

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Infinity-SM-112-9486285-oglas.htm

 

 

Infinity SM 112

 

Studio monitori, potpuno ispravni i lepo ocuvani, sa originalnim mrezicama. Zvucno za 10. Power rating 10/200w , 39 hz/22khz, rezna freq 900 hz, 8 ohm 100 db, 20 kg/kom. Ugradjeni spajkovi koji su definisali veoma jak i dubok bas koji trese namestaj po sobi. Visoka osetljivost omogucava kacenje slabijih pojacivaca kao i lampi. Detaljna zvucna slika sa odlicnom dubinom/prostorom, vokala i akusticnih instrumenata, precizno pozicioniranih, onako kako je snimljeno u studiju. Ko voli monitorski zvuk, bez farbe, za sve muzicke pravce, nek izvoli. . .               

 
Made in USA.                 
 
Bez zamena.   

 

twn4.png

Link to comment
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/maranz-9324139-oglas.htm?filter_id=10440

 

post-17047-0-81498900-1387628080_thumb.j

 

Å ta bi bilo da nije "Kao nov ...". A posebno mi je dobro ono "... apsolutno je bez tragova koriscenja".

Što li nema fotografije celog CD-a? Nešto se sakriva ili ...?

 

"Zanimljivi" su mu i drugi oglasi, posebno fotografije ureÄ‘aja. 

Baš "uliva poverenje".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...