Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzaludno je Milosave, vrte jednu te istu ploÄu, drugu nemaju niti im treba. 

 

 

 

Edit Chowek: jeste u pitanju narodna izreka, ali je bila degutantna u upotrebljenom kontekstu.

 

Stomak Ti radi selektivno: nemaÅ¡ problem kada nas nazivaju ljigavcima, lažnim moralistima itd? Kada si već uzeo metlu, onda Äisti redom.

 

P.S. Bisere pred svinje (Margaritas ante porcos) nije narodna izreka. Izrekao ju je (po Mateju) Isus Hrist, govoreći uÄenicima da znanje koje im je preneo ne daju onom koji nije sposoban da ga spozna.

Link to comment
Share on other sites

Stomak Ti radi selektivno: nemaš problem kada nas nazivaju ljigavcima, lažnim moralistima itd? Kada si već uzeo metlu, onda čisti redom.

 

P.S. Bisere pred svinje (Margaritas ante porcos) nije narodna izreka. Izrekao ju je (po Mateju) Isus Hrist, govoreći učenicima da znanje koje im je preneo ne daju onom koji nije sposoban da ga spozna.

 

 U pravu si. Ne znam Å¡ta mi bi da dozvolim ovaj lov na veÅ¡tice u startu.

 

P.S. Obrukah se - znao sam da je trebalo manje da bežim sa veronauke... :mad:

Link to comment
Share on other sites

To je jedan od nekloliko primeraka kartice koji je AMD poslao svojim partnerima. Ova kartica nije nikada ušla u serijsku proizvodnju u referentnom izdanju. Jedino je PowerColor napravio i prodavao (limitirana serija) ovaj model.

InaÄe ne bi me ni malo Äudilo da je ovu karticu izlicitirao i sam AMD da ne bi doÅ¡la u pogreÅ¡ne ruke (Äitaj: konkurencije).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...