Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

Trebalo je da napises: "neka ne okleva".

Poz

 

Реално поÑле читања наведеног оглаÑа, не знам како Ñе пола Ñтвари изговара и пише :D

 

Опао ми је IQ за 5 Ñигурно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Реално поÑле читања наведеног оглаÑа, не знам како Ñе пола Ñтвари изговара и пише :D

 

Опао ми је IQ за 5 Ñигурно

 Možda na taj naÄin skreće pažnju na svoje oglase.

Link to comment
Share on other sites

Uz odgovarajuće zvuÄne kutije služi za simulaciju razaranja atomske bombe  ;-)

 

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Kucni-uredjaji/POJACALO-AIWA-450w-Zveeeer-/10764937

450w Zver, evo bas razmisljam da prodam krell-a koji ima samo 100w..kupim ovu Zver, spojim na moje Apogee i milina ;-) em vise vati, em mi ostane novca za jos nekoliko Zverova!

Link to comment
Share on other sites

aco, zasto mislis da je preterano za Pioneer-a? ako sam dobro pogodio to je nas postovani kolega ZoranBG, mislim da je cena sasvim korektna, a za Akai jeste malo jaca.

Link to comment
Share on other sites

Nije sportski komentarisati i ismevati tudje oglase

svak ima pravo da ceni svoju robu onako kako je on vidi,nase je da kupimo ili nastavimo dalje

a komentare za sebe ili bar ne javno a komentari u ovom top-u uopste su degutantni

 

Ovo je topik baš za ismevanje oglasa.

 

Sem toga, sport je bez veze.

Link to comment
Share on other sites

Nije sportski komentarisati i ismevati tudje oglase

svak ima pravo da ceni svoju robu onako kako je on vidi,nase je da kupimo ili nastavimo dalje

a komentare za sebe ili bar ne javno a komentari u ovom top-u uopste su degutantni

 

Pojedini oglasi jesu neviđena smejurija, što nije toliki problem, koliki je problem totalno zatrpavanje KP-a besmislenim oglasima. Kao prvo, gotovo je nemoguće isplivati iz tog đubreta i naći nešto normalno, a drugi (i veći) problem je što pojedinci koji žele da prodaju nešto svoje (dakle ne preprodavci, ne neko ko se tom trgovinom bavi) ne mogu da urade normalnu procenu svoje robe.

 

Dao sam nedavno oglas za prodaju svojih Yamaha uređaja i bilo je neprijatnih poziva sa pretnjama da ne smem da obaram cene. ?!?

Te moje cene su bile normalne i realne, a ismevanjem se borimo protiv takvih Å¡to su me prozivali.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...