Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

Da otvorimo novu temu. Oglas nije bas hifa ali...

http://www.kupujempr...lter_id=5781913

Ukezecena!?

Ima jos od istog oglasivaca

Edit Paja:

Preporucujem, zbog poznate situacije sa stalnim brisanjem/menjanjem oglasa od strane prodavaca (posebno na KP) da se ne "post-uju" samo linkovi, vec i screenshot-ovi oglasa. (Ako ne postoji screenshot, nakon izmene/brisanja oglasa sa linka bice uklonjen i post na forumu, kao i svi postovi u kojima je citiran).

Takodje, dobro je dati i komentar zasto mislite da navedeni oglas treba da bude u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da otvorimo novu temu. Oglas nije bas hifa ali...

http://www.kupujempr...lter_id=5781913

Ukezecena!?

Ima jos od istog oglasivaca

Edit Paja:

Preporucujem, zbog poznate situacije sa stalnim brisanjem/menjanjem oglasa od strane prodavaca (posebno na KP) da se ne "post-uju" samo linkovi, vec i screenshot-ovi oglasa. (Ako ne postoji screenshot, nakon izmene/brisanja oglasa sa linka bice uklonjen i post na forumu, kao i svi postovi u kojima je citiran).

Takodje, dobro je dati i komentar zasto mislite da navedeni oglas treba da bude u ovoj temi.

http://www.kupujempr...lter_id=5770367

Ispravan,samo neće da uÄita disk!

Evo, ja ću turiti slike ...

Link to comment
Share on other sites

Taj je stvarno car pogledajte ostale oglase sve je poluispravno a za neke stvari ne zna ni Äemu služe..

BaÅ¡ me nasmejao..A reklamacije ne uvažava..NajaÄi je za alumo felne treba se farbaju pa ko joÅ¡ farba alumo felne.. :order

Citat..

felne dobijene u zameni izgledaju dobro potrebno da se prefarbaju moze sprejom za te pare su ekstra nema reklamacije i vracanja

Link to comment
Share on other sites

Čudno mi to aj da je neki snagaš pa mu treba freon se oladi već2x 60w.. .Ne kapiram kako mu radi princip hlađenja jer ima kompresor unutra ili šta već.?

Znam da se freon koristi kod rashladnih ureÄ‘aja a pojaÄala obiÄno rade na struju.. :order .Nego Å¡ta da je pojaÄalo na 200w snage onda bi trebao teÄni azot da ga ladi.?

Link to comment
Share on other sites

Čudno mi to aj da je neki snagaš pa mu treba freon se oladi već2x 60w.. .Ne kapiram kako mu radi princip hlađenja jer ima kompresor unutra ili šta već.?

Znam da se freon koristi kod rashladnih ureÄ‘aja a pojaÄala obiÄno rade na struju.. :order .Nego Å¡ta da je pojaÄalo na 200w snage onda bi trebao teÄni azot da ga ladi.?

Nisu svi frižideri kompresioni. Ima i apsorpcionih
Link to comment
Share on other sites

Lecson -Quattra BI-Amplifier

Prodajem odlicno audiofilsko pojacalo made England u besprekornom stanju samo ime pojacala vam kaze da su ovo dva pojacala u jednom i pravi biwire /, a ne selektor za A zvucnici pokrecu bas a selektor B zvucnici visoke i onda selektor AB svira bi-wireing Na ovom pojacalu odvojeno je pojacalo koje pokrecu bas zvuvnike i jos jedno za visoke a sve u jednom pojacalu. pojacalo ima osam tranzistora i kondenzatore 2 x22000 po kanalu, veoma retko i dobro pojacalo pogotovu za one koji preferiraju bi -wire za sve informacije nazvati na mobilni ili fiksni0230 23337 SLIKE SU OD UREDJAJA KOJI SE PRODAJE NISU SA NETA Zamena za pojacalo vece snage

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...