Jump to content


Pomoć oko sistema


Anadjin

Recommended Posts

Zarko1803, potpuno se slažem. I namera mi je, ako bude bilo moguće, da uzmem neko pojaÄalo i pre svega dobre kutije. Ali mi je vrlo nezgodno da prvo kupim kutije pa da ih nosim levo desno da uparujem sa pojaÄalima. ÄŒini mi se logiÄnije, praktiÄnije varijanta da uzmem pojaÄalo a onda potražim kutije, dobre.

LogiÄno ,ili da ti neko donese kutije da ih probaÅ¡ u svom prostoru na svom pojaÄalu , Å¡to je najbolja opcija . :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvucnici - Englezi

CD - Nizozemci/Japanci

Phono - Englezi/Japanci

Aplifikacija - Englezi/Japanci

Za da slusas odlican audio iz PC, samo instaliraj Foobar + WASAPI plugin na 16bit podesen.

Samo polako. Na zvucnike potrosi vise od pola budjeta. Tako se to radi. :thumbsup2

Izvor cita note a zvucnik ih svira, sve ostalo je elektronika nuznog zla.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Slazem se da je bolje kupiti polovno jer u istom cenovnom rangu ides klasu-dve-tri vise, ali kad covek pogleda cega sve ima... Budi oprezan.

Ako si vec odlucio da krenes od ampa. mislim da na nekom popustu mozes da nadjes ulazni nivo po prihvatljivoj ceni (denon, onkyo, nad, marantz, CA, yamaha...) narocito ako neko na zalihama ima prethodni model. I treba se cenjkati sa prodavcima....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Å ta mislite o:

 

Mission 750

Mission 700

B&W DM 100

B&W DM 601

 

Monitor Audio BX2

 

Mission ja liÄno ne volim, moja preporuka ako ne moraÅ¡ - nemoj.

B&W probaj prvo da ÄujeÅ¡ na svom pojaÄalu. Obavezno obrati na to u kakvom su stanju. U svakom sluÄaju su klasa viÅ¡e u odnosu na Mission i u odnosu na Monitor Audio

MA BX2 možeÅ¡ Äuti u 4audio. Zovi ih telefonom, dogovori probu, ponesi pojaÄalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...