Jump to content


Hi-Files: Hi-Files 51 u prodaji od 29. decembra


Ljuba

Recommended Posts

Prvo,ne viÄi,a sam si zasluzan za "ne lupaj",zato sto si izveo zakljucak bez osnova,sem toga

receno je u zargonu bez zadnjih namera,sto je moja greska i ako sam te uvredio,izvini nije

mi bila to namera.

A ako sam vec ja pogresio,imao si idealnu priliku da pokazes da se razlikujes i koliko si ti

"kulturan",na zalost propustio si je i pokazao da si gori od mene.

A ti idi i kazi mom pokojnom ocu kako me je vaspitao,a kako se ti obracas drugima,to vidim.

A to kako cu ja da se obracam tebi ili bilo kome,o tome cu ja da odlucujem,zavisno kako i koliko

nekog postujem i taj neko mene,a ne zato sto ces ti da mi naredis??? Da li je to tebi jasno?

I ne brini vaspitani covece,ispostovacu tvoju zelju i necu ti se vise obracati,sigurno! :nono

Odlicno! Znaci to je reseno! A sad smanji ton i napisi nesto pametno o ''Hi-Filesu'', ako imas!? To je tema!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicno! Znaci to je reseno! A sad smanji ton i napisi nesto pametno o ''Hi-Filesu'', ako imas!? To je tema!!!

Gde ti vidis da sam ja VIKAO kao ti,...ha-ha-ha-ha...kakav si ti lik,volis da pametujes i da se pravis pametan,

ponasas se kao domino dama,video sam i tvoj ton kakav je i koliko si pametan. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Videcemo , vreme ce pokazati svoje. Mislim da je to njihova licna poslovna stvar u koju ne bismo trebali da se mesamo . Zoki je Faca , tako ce i ostati nevezano za casopis :klanjanje

Naravno, ja i nisam (niti bih ikada) napisao „Zoki neće biti isti bez Äasopisa“...... ;) Ostaje nam ili neko drugo mesto koje ZBG odabere... Sada će imati viÅ¡e vremena...
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, na vreme sam prestao da kupujem casopis.

Za mene su veliki respect imali clanci Zorana, dok za druge nisam bas siguran.

Neki zvuce kao da ih distributeri pisu, svi su super, zvucno fantasticni i sl. njesra !

Toliko od mene :wave2

Ovo boldovano ima istine,liÄe,ne bas vecina Älanaka,ali izmedju redova moze da se pomisli.

Cak i textovi na forumima koji su pisali o istom,ne retko su brisani i opravdavani trolovanjem.

Link to comment
Share on other sites

Napokon kupio ovaj broj, u Futurinom kiosku, na ostalim mestima na kojima sam ranije kupovao nije jos stigao.

E sad, zao mi je zbog Zokija, njegovi tekstovi su bili odlicni ali koga nema bez njega se moze. Isto tako videh da se lista saradnika svela na samo 2 imena (nekad ih je bilo 10-ak). Mozda je to samo za ovaj broj ?

O utiscima javljam kasnije

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Zoran je izuzetan hi-fi novinar,i viÅ¡e od toga veoma dobar poznavalac muzike.Ne želim da umanjim struÄnost drugih recezenata ali ja sam Hi-Files prevashodno kupovao zbog relevantnih i kvalitetno napisanih testova,to Äini razliku izmedju ozbiljne i populistiÄke audio Å¡tampe.

Mislim da je ovo korak unazad.Ipak ovaj Äasopis Äitaju ozbiljni audiofili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...