Jump to content


Hi-Files: Hi-Files 51 u prodaji od 29. decembra


Ljuba

Recommended Posts

51.jpg

Novi broj magazina Hi-Files pojaviće se u prodaji u subotu, 29. decembra. Pored informacija o novitetima iz audio-video sveta, u novom broju možete pročitati detaljan izveštaj sa osmog Hi-Files sajma, kao i reportažu sa novembarskog audio-video sajma u Budimpešti. Gosti Hi-Files sajma bili su g. Rune Skov iz kompanije Nordost i g. Volker Rusko, predstavnik čuvenog Tannoya, a u novom broju možete pročitati intervjue sa njima. Testovi donose prikaze mrežnih plejera Cambridge Audio Stream Magic 6 i Marantz NA7004, veoma zanimljivog CD plejera/strimera Yamaha CD-N500 i pristupačnog D/A konvertera Advance Acoustic MDX 600. U kategoriji zvučnika prisutna su dva odlična modela – novi podnostojeći Opera Grand Mezza i regalski Tannoy Revolution DC6. Za high-end zvuk pobrinulo se cevno integrisano pojačalo VTL IT-85, a za ljubitelje vinila tu je test novog gramofonskog pretpojačala Cambridge Audio Azur 651P. Kategorija AV uređaja obuhvata test soundbara JBL Cinema SB200, tu je i novo JBL iPod postolje sa oznakom OnBeat aWake, dok se među “najvažnijim sporednim stvarima” nalazi prikaz strujnog razdelnika Oehlbach XXL Powersocket 908. U rubrici “Muzika & Film” možete pročitati tekst o nedavno preminulom velikanu džeza, Daveu Brubecku, kao i o američkom piscu, režiseru i producentu Michaelu Mooreu. Tu su recenzije najnovijih muzičkih izdanja, ali i željno očekivanih filmskih hitova kao što su “The Hobbit: An Unexpected Journey” i “Cloud Atlas”. Konačno, “Pregled tržišta” se predstavlja u neznatno izmenjenoj formi, ali jednako sadržajan kao ranije.

Pročitajte ceo članak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

51.jpg

Broj 51. magazina Hi-Files izašao je u januaru 2013, a iz sadržaja izdvajamo:

Razglednica

Hi-Files Show 2012, Beograd

Audio-Video Trend 2012, Budimpešta

Testovi

VTL IT-85

Marantz NA7004

Cambridge Audio Stream Magic 6

Yamaha CD-N500

Advance Acoustic MDX 600

Tannoy Revolution DC6

Opera Grand Mezza

Cambridge Audio Azur 651P

JBL Cinema SB200

JBL OnBeat aWake

Oehlbach XXL Powersocket 908

Muzika & Film

Dave Brubeck

Michael Moore

Muzičke i filmske recenzije

Pročitajte ceo članak

Link to comment
Share on other sites

Ne lupaj,Zoki je Älan ovog foruma takodje,pitanje je postavljeno i sacekaj odgovor

ako Zoran hoce da ga da,ako nece nije ni duzan nikom nista da objasnjava.

Davati neke pausalne zakljucke nije u redu.

A mogao bi i Ljuba da nam svima odgovori,zasto nema Zoranovih tekstova,koje sam licno voleo da Äitam!

Link to comment
Share on other sites

Ne lupaj,Zoki je Älan ovog foruma takodje,pitanje je postavljeno i sacekaj odgovor

ako Zoran hoce da ga da,ako nece nije ni duzan nikom nista da objasnjava.

Davati neke pausalne zakljucke nije u redu.

''Ne lupaj''?

NEKULTURNI STVORE JEDAN !!!

Idi svom ocu reci ''NE LUPAJ'' koji te tako lepo vaspitao!!! I nemoj da ti slucajno padne napamet da mi se vise obratis tim tonom!!! Jel ti jasno? A najbolje bi bilo da mi se uopste ne bracas!!!

Link to comment
Share on other sites

Ko? Pa nije sigurno ZoranBG, mislio sam na ''Hi-Files''!!! To se valjda podrazumeva?!?

Žao mi je, nisam razumeo VaÅ¡ post i zato sam se odvažio postaviti pitanje. Nije potrebno da viÄete, dobro Äujem, hvala na pitanju...
Link to comment
Share on other sites

''Ne lupaj''?

NEKULTURNI STVORE JEDAN !!!

Idi svom ocu reci ''NE LUPAJ'' koji te tako lepo vaspitao!!! I nemoj da ti slucajno padne napamet da mi se vise obratis tim tonom!!! Jel ti jasno? A najbolje bi bilo da mi se uopste ne bracas!!!

Prvo,ne viÄi,a sam si zasluzan za "ne lupaj",zato sto si izveo zakljucak bez osnova,sem toga

receno je u zargonu bez zadnjih namera,sto je moja greska i ako sam te uvredio,izvini nije

mi bila to namera.

A ako sam vec ja pogresio,imao si idealnu priliku da pokazes da se razlikujes i koliko si ti

"kulturan",na zalost propustio si je i pokazao da si gori od mene.

A ti idi i kazi mom pokojnom ocu kako me je vaspitao,a kako se ti obracas drugima,to vidim.

A to kako cu ja da se obracam tebi ili bilo kome,o tome cu ja da odlucujem,zavisno kako i koliko

nekog postujem i taj neko mene,a ne zato sto ces ti da mi naredis??? Da li je to tebi jasno?

I ne brini vaspitani covece,ispostovacu tvoju zelju i necu ti se vise obracati,sigurno! :nono

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...