Jump to content


F1 - 2013


Mingus,Mingus

Recommended Posts

Navika je Äudo! :)

Šta reći za Buttona pre par sezona, koji nikada nije vozio za Red Bull, pa im je ušao u box! I još je izgubio poziciju.

Generalno Mercedes upropastio trku. Navijam za Hamiltona ali ovo je stvarno glupo za trkanje. Trebali da ih puste da se trkaju, bila je to borba za podijum. Mada opet postoji Å¡ansa za sudar.

A Vettel napaljen kao i uvek, jave mu da ne pretiÄe, Weberu jave da ga ovaj neće preticati a napaljenko ga pretekne.

Ross Brawn je stari lisac, i prepoznao je u pravom trenutku da će se borba za treće mesto vrlo verovatno zavrÅ¡iti kao ona pre neku godinu izmeÄ‘u Fetela i Vebera. Rosberg je pretekao Luisa u jednom momentu, a ovaj odmah vratio poziciju, i to je oÄigledno bio znak za uzbunu, koji je odmah pretoÄen u formu Äuvanja motora, goriva, guma, pridržavanja taktike i svakojakih drugih nebuloza koje se koriste kao izgovor kad su timska nareÄ‘enja u pitanju. Umesto da je Brawn pustio vozaÄe da mere patke, uradio je ono za Å¡ta je plaćen, obezbedio je treće i Äetvrto mesto za TIM bez nepotrebnog rizika, simple as that. Nisam preterano oduÅ¡evljen zbog ovakvog Luisovog trećeg mesta, ne treba to njemu svakako, i team orders su mi oduvek iÅ¡li na onu stvar, ali je neko iz Mercedesa oÄigledno iskoristio situaciju i da Rosbergu pokaže (nažalost) ko je prvi Äovek u timu, prosto, ne dovodiÅ¡ nekog takvog u tim i za tako ozbiljne pare da bi bio druga violina...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zamrla nam tema.. Rekoh, da prenesem utiske iz Madjarske, za mene fenomenalan vikend, retko dobra trka na ovoj sumornoj stazi, ali kad se gleda uživo, joÅ¡ bolja. Moj pulen Kimi, nije izneverio ni ovog puta, mada, titula kralja vikenda ide Romanu Grožanu, deÄko je mnogo lud, na trenutke me podsetio na Senu, koga sam prvi i poslednju put gledao uživo davne '91.

 

Lotus rules :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Тема није замрла него Ñу трке поÑтале доÑадне.

 

:wave2

Ih dosadne!? To Å¡to ferrari (namerno malo slovo) ne pobeÄ‘uje ne znaÄi da su trke dosadne. ;)

Ova je stvarno bila jedna od boljih trka ove sezone, još i Hamilton pobedio!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Drago mi je Å¡to je konaÄno ozvaniÄeno, trebalo bi da bude konkurentniji onom malom iz Red Bulla i da mu malo skrati krila. :)

 

Samo se plaÅ¡im trvenja u Ferrari-ju, teÅ¡ko funkcioniÅ¡e ekipa sa dva jaka vozaÄa. Uvek se setim zlatnih vremena i duela Sene i Prosta u tadaÅ¡njem McLaren-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...