Jump to content


Brujanje trafoa??


nele_rs

Recommended Posts

Druga verzija  , ovo verovatno ne bih nikad primetio da mi nije doslo pravljeno predpojacalo  . 

Ali pitanje dalje stoji da li je to normalno da se cuje na zvucnicima brujanje  ako  je upaljen  a nije privezan za pretpojacalo

Voleo  bih da cujem vlasnike  odvojenih  skalamerija

Link to comment
Share on other sites

 

Ali pitanje dalje stoji da li je to normalno da se cuje na zvucnicima brujanje  ako  je upaljen  a nije privezan za pretpojacalo

 

To brujanje se gubi na zvucnicima kad se priveze na fabricka pretpojacala ....dok na pravljeni preamp  je i dalje postojno brujane ?

 

 

Шта од ова два?

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, a imam slican problem "brujacke" prirode...

U pitanju je vufer Jamo PJ-SW6000A. http://www.commentcamarche.net/guide/218658-jamo-pj-sw-6000-a

Brum i u radu i na "ler". I kad je prikljucen na risiver i kad nije. Kad dohvatim rukom pojacalo, nema ga ili se toliko smanji da je jedva cujno.

Nosio sam ga kod majstora i bio je 2 dana na posmatranju i kaze sve je ok i stvarno kod njega se brum ne cuje.

Ima li kakvih predloga ili resenja ili kanta? 

Link to comment
Share on other sites

Problemi sa brujanjima obicno pocnu kad neko vidi da na forumima svasta prave pa krene i on to da radi. Pa isti vide da se montira IEC uticnica sa uzemljenjem pa i nju stave a ne znaju kako treba da se poveze i onda nastanu problemi.

 

Sve moze da se resi ako odnesete kod nekog kod se razume.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...