Jump to content


VTL Ichiban + Cary SLP98 + ProAC EBS + Meridian200 + Rega P3


Rubaja_B

Recommended Posts

Ali Marantz Casseiver 4025 u sredini na počasnom mestu! :wub::wub::wub:

U njega sam kao klinac bio zaljubljen, gledao ga čežnjivo  u radnji na Obilićevom vencu.

Čak i sada se mislim da ga negde potražim i kupim iz čisto sentimentalnih razloga. :)

Znam da je u pitanju obična konfekcija iz onog vremena, ali stara ljubav je stara ljubav. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 sati ranije, 空也 said:

Ali Marantz Casseiver 4025 u sredini na počasnom mestu! :wub::wub::wub:

U njega sam kao klinac bio zaljubljen, gledao ga čežnjivo  u radnji na Obilićevom vencu.

Čak i sada se mislim da ga negde potražim i kupim iz čisto sentimentalnih razloga. :)

Znam da je u pitanju obična konfekcija iz onog vremena, ali stara ljubav je stara ljubav. :)

 

Mogu ti navatati jedan :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, Dacho said:

Imao sam Audiostatic DCI ako se ne varam, kako se ponasaju na lampama, kod mene je to malo bio problem. Nekoliko pojacala sam bio mijenjao dok su prosvirali.

Sa ovim lampama se svaki zvucnik pristojno ponasa.  Malo ispitujem sa zvucnickim kablovima. 

Strujne sam resio sa Lapp i oaide konekcijama. (skroz je ok) 

Pozicije sam trazio jedno 2 nedelje dok nije prosvirao. 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, RingeRaja said:

Ako bih ikada uplovio u lampaški svet voleo bih da to bude baš VTL Ichiban, brutalno dobar lampaš.

Jedino što me kod lampi odbija je grejanje, a ovaj ih ima podosta, ne znam kako može leti da se sluša.

I jedan je trenutno na oglasima...:wub:

Leti se slusa uz upotrebu klima uredjaja. A sto se tice oglasa, moj je u oglasima. Jedini u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...