Jump to content


Musical Fidelity V-DAC II ili Pro-Ject DAC Box S USB


Froggy

Recommended Posts

Po toj logici i pojacalo treba da rikne kad ga "punis" na dva ulaza istovremeno a ne rikne. ;)

Ne znam kakva je logika medjutim predpojacalo je  ostalo citavo,ali V DAC II je stradao :order Kasnije sam procitao u uputstvo da V DAC II ne moze raditi u isto vreme iz  dva izvora u paraleli na digitalnim ulazima,e tu vec ima vise logike,nego sto nisam pazio na logiku prije sto mi riknuo koaksijalni ulaz. :(

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakva je logika medjutim predpojacalo je  ostalo citavo,ali V DAC II je stradao :order Kasnije sam procitao u uputstvo da V DAC II ne moze raditi u isto vreme iz  dva izvora u paraleli na digitalnim ulazima,e tu vec ima vise logike,nego sto nisam pazio na logiku prije sto mi ruknuo koaksijalni ulaz. :(

Ipak se nasao kupac koji nije bio zahtevan ali i cena je bila odlucujuca.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakva je logika medjutim predpojacalo je  ostalo citavo,ali V DAC II je stradao :orderKasnije sam procitao u uputstvo da V DAC II ne moze raditi u isto vreme iz  dva izvora u paraleli na digitalnim ulazima,e tu vec ima vise logike,nego sto nisam pazio na logiku prije sto mi riknuo koaksijalni ulaz. :(

 

Znaci Srbi i Makedonci imaju po nesto zajednicko.   :D

 

citat iz teme "Vicevi":

 

 

 

 

Uputstvo za korišćenje
 
Srbi ne citaju uputstva da vide Å¡ta treba da urade, nego da vide gde su se zajebali.

 

Link to comment
Share on other sites

Audio alchemy DTB ima coax i toslink bez selektora i dosad mi nije riknuo

Isto mi je iskusvtvo i sa Theta DSP Pro Prime II,posle 20 godina radi kao svajcarac...jedino sto ovaj ima selektor,da ga presaltas...                                                                http://www.hi-files.com/forum/index.php?/gallery/image/1325-theta-dac/                                                                                                                                                             

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...