Jump to content


Sonab


moonru

Recommended Posts

Prophet, koliko novca trazis, mozda bi ih pazario ako je neka kul cena u pitanju, pa neka stoje ;-)

Bato, bas cu da proverim da li je Stig ziv, a inace svedjani zbog klime tj hladnoce i mraka, non stop sede u kucama sto znaci da im je slusanje muzike jedna od najvaznijih kucnih zabava, pa se tu vremenom razvila ljubav prema hi-fi-ju i izrodili ko zna kakvi konstruktori, Stig je jedan od njih. Ocu reci kad vidis svedske zvucnike znaj da odlicno sviraju :grin:

Odgovor poslat na PP.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nije vintage, ali evo i ja nesto da pridodam konstrukcijski zanimljivo:

 

Duevel Sirius Omnidirectional Loudspeaker

 

FEATURES

Total weight: 75kg + 5 watts of SET amplification + Tweeter weight: 3.6kg + Tweeter diameter: 131mm + Die-cast chassis + Woofer weight: 6.2kg + Woofer diameter: 315mm + 16 Neodymium magnets: 26mm + Phaselinear crossover impedance: 6 Ohm + Sensitivity: 93 dB SPL

1459-1_colorbox-500400.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U prilici sam da kupim Sonab OD 5 type2,pa bih vas zamolio da mi kazete nesto kratko o njihovim osobinama i kvalitetu u odnosu na

druge Sonabe koji su ovdje pominjani. Zvucnici su u odlicnom vizuelnom i radnom stanju.Bilo bi dobro znati kolika je njihova realna vrijednost, meni na Net-u izbacuje uglavnom

cijene u Americi,Kanadi... Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...