Jump to content


OPPO 2012


gvlada

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

NOvi model 105 ce kod njih kostati 1400E, postarina 20E. Jedino me interesuje, obzirom da kupujemo novo kod njih, da li imamo pravo na povracaj poreza, posto bez poreza taj plejer kod njih je, po recima prodavca 1150e.

Na taj iznos placas kod nas dazbine, oko 30 procenata. Na iznos uredjaja i postarine.

A refakciju(povracaj) poreza imas, kada sledeci put odes u Sloveniju(postoji rok, koji je 6 meseci).

Bitno je da ti carinski organi na izlazu iz Slovenije overe poseban obrazac za povracaj poreza. Kod nas se zove REF 4.

A kod njih ne znam naziv za taj obrazac.

Sve u svemu, srecno, i javi nam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tražim ti u Ljubljani joÅ¡ jeftiniju varijantu za model 105. ÄŒekam na predraÄun. Nadam se ugodnoj ceni. Sve to ide preko naÅ¡eg B&O salona (B&O nema u ponudi BD player, Oppo je njihova preporuka!), oni naruÄuju direktno od proizvoÄ‘aÄa i nema posrednika. Ja kod njih dobijem uvek dobru cenu.

Tvoj je problem da mi Å¡aljeÅ¡ kintu i naÄ‘eÅ¡ vezu za Å¡verc komerc. Ja sam naÄelan Äovek i u iskrenost mojih namera možeÅ¡ biti siguran. Ukoliko imaÅ¡ kakvu rodbinu u Slo, možeÅ¡ i njih da povežeÅ¡ sa mnom, svejedno.

Å to se tiÄe transporta preferiram avtobus, ti samo naÄ‘i Å¡ofera od poverenja. Imam prijatelja u BG, poznaje ga Villi S., neka ti on potvrdi moje reÄi.

Trenutno šaljem u BG razne pošiljke on-line trgovina koje nemaju šiping za Srbiju a u zadnje vreme i neke kapljice za bebe...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...