Jump to content


Kalotni visokotonci 4ohm


Taske_bg

Recommended Posts

Gledao sam. Ono sto ima sve je staro, da hocu stari zvucnik ne bih uopste pravio nove.

Precesljao sam ceo internet. Nasao sam u Hrvatskoj neke. Verujem da ima i kod nas, samo treba naci. Zato i pitam ovde ljude koji su upuceniji od mene. Hvala ti na predlogu. ali isprobao sam to.

Link to comment
Share on other sites

Треба отворити кутију и нацртати шему Ñкретнице Ñамо за виÑоке. Ðаравно дати тачне вредноÑти елемената и преправити Ñкретницу за 8 Ома.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Naravno, slazem se da izgled nije previse bitan.

Kupio sam SAL xpro 2060 bas (180/120w, 4ohm), ne citajuci forume i ne raspitujuci se nesto preterano o njima.

Kada sam poceo da zalazim po forumima, shvatio sam da sam pogresio sto sam uzeo SAL . No, jos nisam naleteo negde gde je neko imao iskustva sa xpro serijom, pa nada i dalje postoji. :)

Nego, kada sam procitao sve to o SAL-u i o tome da su njihovi drajveri losi, kao i skretnice. Odlucio sam da tu stanem sa nabavkom i sprecim dalju stetu i resio da se konsultujem sa ljudima koji se u ovo razumeju vise od mene.

A ako su i ovi xpro losi kao i ostali njihovi zvucnici, verovatno cu ih sklepati da budu lepi samo i pokloniti burazeru za rodjendan, jer njega zamo zanima i izgled i da budu jaki. :)

Link to comment
Share on other sites

Додај виÑокотонац и Ñкретницу за виÑокотонац 8 Ома и бићеш задовољан звуком.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...