Jump to content


20. audioberza - 23.09.2012.


ScepanBG

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Pre svega veliki pozdrav svim clanovima foruma koji su bili juce na Audioberzi,a bili su od onih koje znam :Ljuba,Ston Cold,Kuja,Patason,Surokv,Solaja,Sir John,Stevan Zemun,Scorpio(DDMF),Mrmot,Suca77,Nikstev,Neskor,Goxy62,Sindex,Fidelity New,Profesor,Bec,Boban777,Hifi User,Dr.Dude,Ras,Dj Nik,Sipi,ZoranZu,Babilon011...Od nama poznatiuh ljudi bili su i : Toma Krusevac,Kiki(Classic Hifi),Sloba(BM),Sretenovic,Vlada Dzet,Zeljko Maric...Jos jedna sjajna Audioberza,jako lepa atmosfera i druzenje :thumbsup2 Ponudu Hifi-ja je obelezio nas proizvodjac Act Audio.A bilo je i jako zanimljivih polovnih uredjaja,izdvojio bih pojacalo Electrocompaniet ECI-2.Ponuda diskova i ploca jako velika,zaista dobar izbor.Izuzetnu ponudu ploca imao je nas cenjeni kolega sa foruma Bec,koga puno pozdravljam :cheers:wave2 .Povoljne cene,bilo je ploca i po 50 dinara.

Prvo idu slike ljudi sa foruma(Ljuba,Mrmot,Scorpio,Sir John,Sipi,Ras,Dj Nik,Suca77,Kuja...),zivi bili :cheers .

Link to comment
Share on other sites

Na slikama koje sam postavio su Miroslav iz Sombora,Sport Billy, Misa Lukic,Doctor i moj brat Zoran,Doctor i Profesor, Doctor i Scepan.Imena dva gospodina koja sam slikao zaboravio sam da zapisem i ovom prilikom im se izvinjavam,a bilo bi dobro da dobijem informaciju o njihovim imenima od onih koji znaju.

Link to comment
Share on other sites

Posted · Hidden by Infidel, September 24, 2012 - No reason given
Hidden by Infidel, September 24, 2012 - No reason given

U dresu sa br 7 živa naim legenda i sondekas sa najduzim stazom u srbiji Miki Ivanovic.Sto se hife tice mozemo jedan drugom slobodno da kazemo "sve je moje bilo je tvoje",druzimo se na tu temu neumorno bar dvaes' godina.Sve sto naim o naimu ne zna zna Miki. :klanjanje Svojevremeno je Joe Akroyd-a odusevio svojim poznavanjem njegovog rada (za nekog iz Srbije) pa ga je pocastio jednim zvucnicima po vise nego "drugarskoj" ceni,neka lepsa vremena.

Link to comment

@ ScepanBG i Profesor. Zamolio bih Vas obojicu kada predstavljate kolege sa AudioBerze da navodite imena po slikama s leva na desno, a takodje i na samoj slici s leva na desno. To je da ipak "upoznam" i na ovakav nacin kolege..

Scepo na onoj slici je Ljuba TRECI (naveo sam kao primer). Ljuba i ja se poznajemo pa znam.

Primedba je dobronamerna. Ako moze ispravka u redu, ako ne, onda za buduce slike. Hvala Ti.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Шћепо, ко је продавао и која цена је била зај тјунер Ñа друге Ñлике? Ðко знаш?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...