Jump to content


20. audioberza - 23.09.2012.


ScepanBG

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Upravo sam se vratio sa ove Audioberze. Ploce i diskovi su i dalje dominantni i u ekspanziji. Staro drustvo je bilo prisutno.

Od par "starina" izdvojio bih receiver "Philips" (midi sirine) odmah na ulazu za pocetnu cenu od 40 eura (mislim da je kraj 60-ih) i receiver "Tandberg" 1040 u perfektnom stanju za pocetnih i verovatno krajnjih 100 eura uz garanciju kod Mise L. Bilo je i dosta magnetofonskih reel-ova (sa i bez trake) 26 cm kod Kikija, a i jedan par plasticnih nabova (no name) crne boje. Takodje bile su kasete u celofanu "TDK" raznih podvarijanti. Takodje bilo je i par gramofona (Thorens, Technics, ....) kao i par srednjih - jacih rucki.

Sve u svemu suncan dan, prijatna setnja, kafa sa drugarima i to je to.

Scepa (ScepanBG) je obecao slike za veceras - sutra.

Link to comment
Share on other sites

Ja se vratih sa gomilom ploÄa, par kaseta koje odavno priželjkujem (hvala profesore), dobrim spajkovima za mermernu ploÄu gramofona. Jako mi je zanimljiv Å¡tand D.I.Y. Speaker Shop iz KruÅ¡evca. Dosta prateće opreme koju nisam Äesto viÄ‘ao u ponudi audio prodavnica kod nas. Od konektora, kablova, spajkova, gramofonskih kertridža, Äetkica, clamp-ova, ÄinÄeva... Kao prodavnica zaÄina za audiofile a i cene su sasvim pristojne.

Kuvar ode u mesaru po meso, ali je nekako najslaÄ‘e kad se kupuju zaÄini :).

Bilo je jako lepo prozboriti koju sa forumaÅ¡ima, kupiti malo zaÄina i popuniti fonoteku.

Link to comment
Share on other sites

Ja se vratih sa gomilom ploÄa, par kaseta koje odavno priželjkujem (hvala profesore), dobrim spajkovima za mermernu ploÄu gramofona. Jako mi je zanimljiv Å¡tand D.I.Y. Speaker Shop iz KruÅ¡evca. Dosta prateće opreme koju nisam Äesto viÄ‘ao u ponudi audio prodavnica kod nas. Od konektora, kablova, spajkova, gramofonskih kertridža, Äetkica, clamp-ova, ÄinÄeva... Kao prodavnica zaÄina za audiofile a i cene su sasvim pristojne.

Kuvar ode u mesaru po meso, ali je nekako najslaÄ‘e kad se kupuju zaÄini :).

Bilo je jako lepo prozboriti koju sa forumaÅ¡ima, kupiti malo zaÄina i popuniti fonoteku.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto je rekao profesor slozio bih se . Moj prvi komsija je bio Profesor i njegov brat tako da nam je bilo super , a sa druge strane je bio Scepan .Scepu sam upoznao pre nekih 22 godine i onda je bio , LUD '' za uredjajima i muzikom kao i sada . Jednog momenta mi prilazi uvazeni kolega Ras i dovodi mi nikog drugog nego Mrmota ...otisli smo na pice sa jos jednim cenjenim clanom Scorpiom ( oprosti prijatelju ako nisam dobro napisao ).Ras kao dobar domacin nije dozvolio da ja koji sam dosao sa strane platim pice .Hvala na picu i na veselom drustvu .Mrmot je car .O organizatorima kao i uvek sve najbolje !!! Vidimo se na sledecoj berzi !

Link to comment
Share on other sites

Na slikama koje sam postavio su Miroslav iz Sombora,Sport Billy, Misa Lukic,Doctor i moj brat Zoran,Doctor i Profesor, Doctor i Scepan.Imena dva gospodina koja sam slikao zaboravio sam da zapisem i ovom prilikom im se izvinjavam,a bilo bi dobro da dobijem informaciju o njihovim imenima od onih koji znaju.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto je rekao profesor slozio bih se . Moj prvi komsija je bio Profesor i njegov brat tako da nam je bilo super , a sa druge strane je bio Scepan .Scepu sam upoznao pre nekih 22 godine i onda je bio , LUD '' za uredjajima i muzikom kao i sada . Jednog momenta mi prilazi uvazeni kolega Ras i dovodi mi nikog drugog nego Mrmota ...otisli smo na pice sa jos jednim cenjenim clanom Scorpiom ( oprosti prijatelju ako nisam dobro napisao ).Ras kao dobar domacin nije dozvolio da ja koji sam dosao sa strane platim pice .Hvala na picu i na veselom drustvu .Mrmot je car .O organizatorima kao i uvek sve najbolje !!! Vidimo se na sledecoj berzi !

Link to comment
Share on other sites

Pre svega veliki pozdrav svim clanovima foruma koji su bili juce na Audioberzi,a bili su od onih koje znam :Ljuba,Ston Cold,Kuja,Patason,Surokv,Solaja,Sir John,Stevan Zemun,Scorpio(DDMF),Mrmot,Suca77,Nikstev,Neskor,Goxy62,Sindex,Fidelity New,Profesor,Bec,Boban777,Hifi User,Dr.Dude,Ras,Dj Nik,Sipi,ZoranZu,Babilon011...Od nama poznatiuh ljudi bili su i : Toma Krusevac,Kiki(Classic Hifi),Sloba(BM),Sretenovic,Vlada Dzet,Zeljko Maric...Jos jedna sjajna Audioberza,jako lepa atmosfera i druzenje :thumbsup2 Ponudu Hifi-ja je obelezio nas proizvodjac Act Audio.A bilo je i jako zanimljivih polovnih uredjaja,izdvojio bih pojacalo Electrocompaniet ECI-2.Ponuda diskova i ploca jako velika,zaista dobar izbor.Izuzetnu ponudu ploca imao je nas cenjeni kolega sa foruma Bec,koga puno pozdravljam :cheers:wave2 .Povoljne cene,bilo je ploca i po 50 dinara.

Prvo idu slike ljudi sa foruma(Ljuba,Mrmot,Scorpio,Sir John,Sipi,Ras,Dj Nik,Suca77,Kuja...),zivi bili :thumbsup2:cheers .

post-10314-0-13285200-1348489436_thumb.j

post-10314-0-77429300-1348489508_thumb.j

post-10314-0-45002800-1348489557_thumb.j

post-10314-0-10393200-1348489622_thumb.j

post-10314-0-13285200-1348489436_thumb.j

post-10314-0-77429300-1348489508_thumb.j

post-10314-0-45002800-1348489557_thumb.j

post-10314-0-10393200-1348489622_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Мала иÑправка, Ðцико није био, на трећој Ñлици Ñу Дј.Ðик, Сир Ðон, ÐеÑкор и Сипи. ПоÑÑ‚ #45

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Мала иÑправка, Ðцико није био, на трећој Ñлици Ñу Дј.Ðик, Сир Ðон, ÐеÑкор и Сипи. ПоÑÑ‚ #45

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...