Jump to content


LG ST600-Smart TV Upgrader


Pavlaka

Recommended Posts

Skoro sam kupio ovu spravu i povezao sa mojom plazmom LG PT 81-sa hdd-om(80 gb) hdmi vezom.

Sta mislite o ovom media plejeru i posto ima opticki audio izlaz,koliko je dobar za slusanje muzike,posto podrzava i flac,wav i ostale audio formate(nemam opticki kabal,pa nisam mogao da probam),a za filmove je extra,gledao sam u full hd-u mkv fajlove i nikad bolju sliku na mom tv-u nisam gledao,ima i wi fi,web browser,usb...itd.

post-11704-0-20651500-1345448852_thumb.j

post-11704-0-92910000-1345448947_thumb.j

post-11704-0-20651500-1345448852_thumb.j

post-11704-0-92910000-1345448947_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Zdravo pobratime :)

Imamo istu spravu, nabavio sam je nedavno... i mene zanima kako svira, ali to cu stici da probam tek za neki dan. Imam opticki kabl, spojicu ga sa Naim-om ND5XS, pa cemo da vidimo...

U odnosu na Sony SMP-N100 koji sam kupio ranije cini mi se da ST600 ima sporiji procesor, dok je slika kod oba istog kvaliteta (gledao na Samsung LED 47-ici, serija valjda C6000), ali je softver na LG-ju stabilniji, a cita i FLAC. Subtitlovi su, takodje, bolji na LG uredjaju, a poseduje web browser, dok Sony daje samo gomilu idiotskih predefinisanih sajtova gde vrednost ima samo You Tube. U odnosu na WD Live kod mog klinca cini mi se da je WD jos fleksibilniji u citanju formata ali podrzava WiFi konekciju samo sa odabranim WiFi USB karticama. Eto... ukratko, to su moja iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo pobratime :)

Imamo istu spravu, nabavio sam je nedavno... i mene zanima kako svira, ali to cu stici da probam tek za neki dan. Imam opticki kabl, spojicu ga sa Naim-om ND5XS, pa cemo da vidimo...

U odnosu na Sony SMP-N100 koji sam kupio ranije cini mi se da ST600 ima sporiji procesor, dok je slika kod oba istog kvaliteta (gledao na Samsung LED 47-ici, serija valjda C6000), ali je softver na LG-ju stabilniji, a cita i FLAC. Subtitlovi su, takodje, bolji na LG uredjaju, a poseduje web browser, dok Sony daje samo gomilu idiotskih predefinisanih sajtova gde vrednost ima samo You Tube. U odnosu na WD Live kod mog klinca cini mi se da je WD jos fleksibilniji u citanju formata ali podrzava WiFi konekciju samo sa odabranim WiFi USB karticama. Eto... ukratko, to su moja iskustva.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...