Jump to content


Besplatan legalan download


vladovid

Recommended Posts

48 minuta ranije, Zexx said:

Učinilo mi se da u naslovu piše "legalan", verovatno mi je vreme za novu dioptriju...:rolleyes: A to što neće da hapse zbog piraterije, samo se nadajte...

https://www.danas.rs/drustvo/hapsenje-zbog-piraterije-filmova-i-serija/

To je za dalju distribuciju.

Za nas smrtnike ne vazi. Za licnu upotrebu.

Vidi koliko ljudi koriste torente........

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, nesone said:

To je za dalju distribuciju.

Za nas smrtnike ne vazi. Za licnu upotrebu.

Vidi koliko ljudi koriste torente........

Nemam nameru da se raspravljam, niti je ovo tema za to, niti me zanima šta ko radi u svoja četiri zida, svako neka radi kako misli da je najpametnije...

Link to comment
Share on other sites

Znam to, ovo se odnosi isključivo za RuT, koliko ja znam, a znam, minimum zadnje 2 godine nije moglo bez registracije, a možda nikad nije ni moglo, ne sećam se, tako da ne razumem o čemu pišete kad kažete da je moglo da se pregleda bez registracije. Sa RuTa nije... 

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, goran_p said:

Ja sam registrovan 9,5 godina ,stalno nesto "skidam" ,nemam nikakvih problema .

Da nece mozda da ti dodje policija sto si skinuo muziku sa neta ili neki drugi program ?

 

Ja nisam registrovan i nikad mi nisu tražili da imam nalog.Danas otišao na sajt i kad sam ukucao pretragu on traži da se ulogujem.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Zexx said:

Učinilo mi se da u naslovu piše "legalan", verovatno mi je vreme za novu dioptriju...:rolleyes: A to što neće da hapse zbog piraterije, samo se nadajte...

     Ja se izvinjavam što u ovoj temi pitam tako nešto ali nisam našao temu gde da postavim ovo pitanje.

      Što se tiče legalnosti i dali je to moralno, o tome možemo naširoko i nadugačko.

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, Ružić Slavoljub said:

     Ja se izvinjavam što u ovoj temi pitam tako nešto ali nisam našao temu gde da postavim ovo pitanje.

      Što se tiče legalnosti i dali je to moralno, o tome možemo naširoko i nadugačko.

Ne moraš meni da se izvinjavaš, ako moderacija proceni da treba, čas posla će da počisti postove u vezi s piraterijom...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Velika kolekcija za ljubitelje Jazz-a. 

Svaki snimak (kaseta), ima uvod sa komentarima kolekcionara. Moguć je FLAC download.

Članak: Collection Spotlight | The David W. Niven Collection of Early Jazz Legends, 1921-1991 - RE:VIVE

Link:       https://archive.org/details/davidwnivenjazz&tab=collection

Napomena: nisu audiofilski snimci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...