Jump to content


Lepe vesti...


impuls

Recommended Posts

3 minuta ranije, gvlada said:

Карактернији? Хаха... ајде сети се претходних реинкарнација и чуваних анти-српских постова, који су на жалост обрисани, те реци о каквом карактеру је реч. Тренутна реинкарнација издалека прогура понеки анти-српски став, но полако има времена.

To sto lici na njega ne znaci da je on. Sa covekom sam u svakodnevnom kontaktu i znam 100% da nije ni jedan nalog napravio od banovanja do sad, i znam da nece. Forum prati, to stoji, al ne ucestvuje.

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, gvlada said:

Карактернији? Хаха... ајде сети се претходних реинкарнација и чуваних анти-српских постова, који су на жалост обрисани, те реци о каквом карактеру је реч. Тренутна реинкарнација издалека прогура понеки анти-српски став, но полако има времена.

..uhhhhhh..čoveče! Ti si baš opterećen špijunima i domaćim izdajnicima? Mada, ruku na srce to i jeste u trendu i u skladu sa trenutnom situacijom...

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, ivanp said:

Auuuu ybt, stigosmo opet do "antisrbizma" na hifi forumu. Boles i paranoja!!! Eto ja sam stavio tri komata. Strašno:ph34r:

Da strašno! Evo ja javno izjavljujem da ne jedem ruski tonus hleb, niti onaj što ga peku monasi a prodaju u Maxiju, i da..nemam nikog u srodstvu od ovih "evolutivno naprednijih" nebeskih Srba, zato i nemam državni poso, nego se sam mučim uzdajući se use i u svoje kljuse...A pritom sam pre 30min. dobio tri vezana warninga od infidela bas u ovoj temi, navodno zbog trolovanja i ako ne znam sta ti tacno znači!? Tako da ću se najverivatnije povući sa foruma, jer očigledno ovde nisu dobro došli ljudi slobodnih shvatanja i širokih pogleda na svet! 

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, ivanp said:

Štaš, eto mi Vojvođani smo sumnjivi po дифолту јбт. Ма треба да нас се реше и да нас ампутирају!!!:D

Da nam olakšaju muke? B)

p.s.Dovoljno je da ne pišeš službenim pismom i kod pojedinih si već sumnjiv!:screwy A tek ako ne jedeš ruski tonus hleb, onda svakako sa tobom nešto nije u redu, jasno ko dan!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Lilyhammer said:

Da, baš zbog njega..jednog egoistu, samoživca, prevrtljivog, lažljivog, nemoralnog lupeža, moralnu nakazu, bez trunke obraza, sa očiglednim odsustvom bilo kakvog blama i kajanja, alavog i pohlepnog moralnog patuljka! 

Ovoliko strasti se upućuje jedino ženi, devojci  ili dečku koje si zatekao sa najboljim prijateljem u krevetu.

 

Ili ako si lud...

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, perodeformero said:

Tebi je svakako pregoreo osigurač, varničiš.

..pa kolega! Varničio bi i ti da ti neko da 3 vezana warninga! Šta kao jedan nije dovoljan pa mora tri i to u istoj temi? Očigledno da je u pitanju dublji problem koji se lomi preko mojih ledja! Ako je već tako, a pre dva dana isti taj Infidel mi dao još jedan warning, što se muči, što mi lepo neda odjednom 10 warninga ili već koliko treba i završi posao, to je bar lako... 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Evo jedne lepe vesti :) bar za mene :) 

Uspeo sam iz daha da preronim bazen, 25 metara!

Razlog za radovanje je taj što sam pre godinu i po nakon silnih neuspelih pokušaja ipak uspeo da prestanem sa jednom lošom navikom, pušenjem! 

Što se tiče anti srbizma, na žalost, jako je popularan i naširoko rasprostranjen, pa kao takav, zaista zaslužuje posebnu pažnju svih dobronamernih ljudi. Ne radi se tu o nekim "umišljenim" pojavama, naprotiv, prilično je izraženo a takve pojave i pojedinci mogu da dovedu do velike nevolje.

Ko zaboravi, osuđen je da mu se ponovi. 

Sve ja razumem, i da mi nismo uređeno društvo i da nas vode najgori i da se često favorizuju pojave koje su moralno pre svega nakaradne, ali to nije razlog da se ne setimo i lepih stvari i dobrih ljudi koji su se kroz našu istoriju pojavljivali i opet će!

Ja bih ovde na forumu mogao da izdvojim gomilu ljudi koji se zaista razumeju u ono što rade, koji su pošteni, predani svome poslu, hoće da pomognu i to nema veze da li su srbi ili ne, naprotiv, dobri su ljudi. Takođe, oni koji nisu dobri ljudi, nistu takvi zato što su srbi ili ne, jednostavno, takvi su.

Ako svako ima pravo da kaže šta misli i oseća, da smatra neke svoje iz istorije za junake, zašto se to srbima osporava? 

Mi nemamo drugu državu, mi nemamo pravo da zaboravimo ko smo i šta smo, zbog svojih predaka, ali i zbog svojih potomaka. Ne smemo dozvoliti da nas manjina gazi, da "piša" po nama, sramota je, da se ponašamo kao kukavice, jer, nisu se naši stari za to borili.

Izvinjavam se zbog dužeg pisanja, već mi je malo muka, kako od "srbovanja" (uglavnom na internetu) ali još više od ovih drugih, koji mene i moje sunarodnike izjednačavaju sa fašistima, a pola muške porodice su mi fašisti pobili. Sramota.

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, banebg81 said:

Evo jedne lepe vesti :) bar za mene :) 

Uspeo sam iz daha da preronim bazen, 25 metara!

Razlog za radovanje je taj što sam pre godinu i po nakon silnih neuspelih pokušaja ipak uspeo da prestanem sa jednom lošom navikom, pušenjem! 

 

WAOO svaka cast

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...