Jump to content


Lepe vesti...


impuls

Recommended Posts

Ja mislim da preterujete malo sa raspravom na ovu temu.

Ne vidim da je kolega beat pokvario nečiju sreću ako se požalio na neki problem. Pritom, kad je napisao da ima upalu uha, iza toga se izvinio da je u pogrešnoj temi. Izlečenje upale pak može da se uvrsti u ovu temu, ako se njen naslov šire tumači, a videh da i jedan od moderatora tako gleda na stvari.

Sve i da je imao nameru da bude sarkastičan, a ja mislim da nije (što ne znači da sam u pravu),  ne vidim da je to bila neka stvar oko koje sad treba da se raspreda danima i da padaju teške teči.

Dakle, pozivam drage kolege da nastave u dobrom duhu i da zakopaju ratne sekire.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Kuršum said:

Ja mislim da preterujete malo sa raspravom na ovu temu.

Ne vidim da je kolega beat pokvario nečiju sreću ako se požalio na neki problem. Pritom, kad je napisao da ima upalu uha, iza toga se izvinio da je u pogrešnoj temi. Izlečenje upale pak može da se uvrsti u ovu temu, ako se njen naslov šire tumači, a videh da i jedan od moderatora tako gleda na stvari.

 

Podržavam Kuršuma, ovo što sam boldovao je, izgleda, ispušteno iz konteksta kao što obično i biva u ovakvim situacijama. Pravilo da se posle krene sa ispravljanjem krive Drine nije ni ovog puta omanulo. Čovek se izvinio na vreme, to niko nije primetio i onda...

U svakom slučaju, nema razloga za dalju besmislenu raspravu, trk u mini market po pivo i da smo živi i zdravi.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, safet said:

gospodine dali je vama lepa vest upala uha ili uva ???  stvarno o čemu vi pričate ? troje ljudi su vam kao buve u  a vi i dalje po svom. alal vera :rolleyes:

E, ja neću da prekinem.

Safete, lepo je kada unuk ima mudrog dedu. E, tvoj je u startu hendikepiran. Poradi malo na sebi, imaš vremena još dok on to ne shvati.

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, trotter said:

Podržavam Kuršuma, ovo što sam boldovao je, izgleda, ispušteno iz konteksta kao što obično i biva u ovakvim situacijama. Pravilo da se posle krene sa ispravljanjem krive Drine nije ni ovog puta omanulo. Čovek se izvinio na vreme, to niko nije primetio i onda...

U svakom slučaju, nema razloga za dalju besmislenu raspravu, trk u mini market po pivo i da smo živi i zdravi.

Ali brzo,sad će nova godina i još jedna "lepa"vest za nas" alkoholičare".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Zivno malo forum . . -_-. . ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, uzvarb said:

Nije se on vratio, niti ce. Covek je malo karakterniji nego sto se misli.

Ako mislimo na istog coveka naravno.

Карактернији? Хаха... ајде сети се претходних реинкарнација и чуваних анти-српских постова, који су на жалост обрисани, те реци о каквом карактеру је реч. Тренутна реинкарнација издалека прогура понеки анти-српски став, но полако има времена.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...