Jump to content


Lepe vesti...


impuls

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Imam jednu stvarno dobru vest - prošlo me.:) 

Ali me je onda toliko bolelo da sam popizdio i morao negde da napišem.

Doduše, još imam osećaj da su mi uši malo zapušene. A u jednim užem srednjetonskom opsegu imam već neko vreme utišanje - hoće to sa godinama, pogotovo ako imaš ležeran odnos prema položaju VOL dugmeta.B)

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3.12.2015. 21.35.51, beatgoeson said:

Imam jednu stvarno dobru vest - prošlo me.:) 

Ali me je onda toliko bolelo da sam popizdio i morao negde da napišem.

Doduše, još imam osećaj da su mi uši malo zapušene. A u jednim užem srednjetonskom opsegu imam već neko vreme utišanje - hoće to sa godinama, pogotovo ako imaš ležeran odnos prema položaju VOL dugmeta.B)

 

 

Drago mi je da ste ozdravili mada za ovu temu ne treba sluh nego oči!! pa stoga bih vas zamolio ako niste u mogućnosti  postaviti post na kojem se radujete novom životu u vašoj porodici nemojte trovati ni tudju radost. hvala vam i sve najbolje !!  pozdrav deda iz Subotice

Link to comment
Share on other sites

Zaista se ne sećam ovolikog zla u nečijem komentaru.

Ova tema je otvorena za različite stvari -  ako ne citiraš nekoga ili se direktno ne obratiš nekome, znači da se napisano ne odnosi na njega, nego pišeš nešto što ti je upravo palo na pamet.

Svaku sreću tvom unuku i tebi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da li sada mogu da očekujem i Impulsov napad uz optužbu da sam manijak koji kvari sreću srećnim dedama? Pogledao sam prvi post i shvatio u čemu je moja zabuna. On je objavio srećnu vest da je postao deda, ali je thread nazvao "srećne vesti". Meni je ostao utisak da je namenjen objavljivanju bilo kakvih srećnih vesti, inače ga nisam pažljivo pratio.

U svakom slučaju, još me drži neprijatno saznanja da na forumu ima ljudi spremnih da nekoga s namerom što dublje povrede. Mislim - nisam povređen, ali je namera vidljiva.

Ja sam forum uvek shvatao kao mesto za neobavezan i iskren razgovor. Ako i dođe do neke zabune, neki obziri nameću makar traženje objašnjenja. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Vlajo said:

PS. Šta znači vest imam upalu srednjeg uha/uva ?

 

To znači da nisi jako bolestan, nemaš temperaturu, ali ti se, iz dana u dan, čini da ti neko iglom džara po bubnoj opni, boli te glava i cela vilica toliko da ne možeš da zagrizeš tvrđe kuvani griz u mleku.

E, onda ti bude mnogo lepo, sve ti srsi od miline klize niz kičmu, pa ti dođe da  to podeliš sa drugarima na forumu, koji duha imaju k'o malo talentovanija kišna glista u krizi srednjih godina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...