Jump to content


Lepe vesti...


impuls

Recommended Posts

Pridružujemo se masovnim i iskrenim čestitkama ovog lepog i sunčanog dana, bravo Mama, a i ti Tata nisi bio loš!!!

Ako vas sreća i zdravlje posluži, nemoj da čekaš još trie'st leta do sledećeg klinca, sve najbolje svima u Familiji, napred Šćepini sokolovi!!! Prvo zdravlje, pa sve ostalo... :thumbsup2:wave2

 

And now, something for the Family:

Udrite Kolibrici, cika Dragane, nek sve pršti:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Hvala ljudi! :) :cheers :)

 

 

 

Ovaj što se pravi pametnjaković mi je na Ignore listi, pa mu se zato adekvatno i obraćam neobraćanjem.

@ab Pusti čoveka neka se slobodno izrazi. Svima će biti lakše da shvate sa kim imaju polsa.

Izvini,mozda sam preterao ali si i TI preterao sa ubedjivanjem ljudi da su signalni kablovi najbolji na svetu.Igrao sam se sa njima jos pre 20 god.i mogu da se dobiju neki rezultati za male pare ali za nesto ozbiljnije nemaju sta da traze.Necu se vise osvrtati na narandzastu pricu.POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, miletrosak1959 said:

Nebitan si a i sam si se deklarisao ,hvala ti.

Priznaj lepo da si preterao i prestani da etiketiraš jer tako samo sebe etiketiraš.

Zašto bih ti krio, smatram da ti mogu otvoreno reći ako će da ti pomogne da se koriguješ. 

Nema potrebe da se nastavljaš jer ništa loše nisam mislio, ovako makar znaš šta ti mislim.

Ako ništa, ajd na ignor.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...