Jump to content


Bowers & Wilkins


Pavlaka

Recommended Posts

  • 5 months later...
18 sati ranije, Engine said:

Sve modeli od 90-tih osim jednog, dva para.Sve noviji modeli.Što su proizvodili od 1966 kad nema barem pola starijih od 1990 npr?

What hi fi???Nekad sam se ložio na njihova rangiranja.Kakvi foliranti....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam kupio 683 S2 kao zamenu za moje vec omatorele Infinity. Koristim ih za zadnja dva kanala u kucnom bioskopu. Ti zvucnici su verovatno previse dobri za tu ulogu ali ... Za sada mogu da kazem da ih Denon AVR 3313 lepo pokrece, da izgledaju lepo, da dolaze sa dobrom opremom (dodatno postolje, dve vrste siljaka, kratkospojnici za bi-wiring ulaze, sundjeri za reflex otvor na prednjoj strani) i da su bili odlicno upakovani. Posto je ovo zastareo model (pojavila se nova serija 6) prodavci gledaju da se oslobode zaliha tako da se par ovih novih kutija moze kupiti u Nemackoj za malo ispod 1000 eura (sa sve transportom).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja sam napravio kući sjajnu sinergiju Luxman-Philips-Bowers. Do sad sam promenio sijaset raznih bauersa svi rade sjajno. Naravno zvuk odgovara muzici koju slusam, klasika, jazz, blues itd. da ne nabrajam sve. 

Trenutno imam 3 različita para DM 302, DM100 i DM4 ko hoće može da pogleda kako to svira:

https://www.youtube.com/watch?v=p_0uxFROZQA&feature=youtu.be

Tamna polica tamni uređaji pa se slabo vidi u pitanju je Philips CD960 i Luxman L-401 integralac. Interkonekt je ručno rađen srebro u teflonu, a zvučnički kabl je Kimber.

Zvuk je fantastičan ko hoće može da svrati na kafu i čuje naravno.

Baš me zanima šta vi mislite.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Sound United completes acquisition of Bowers & Wilkins 

:unsure: 
 
https://www.whathifi.com/news/sound-united-completes-acquisition-of-bowers-and-wilkins
Teško je reći jeli ovo dobra ili loša vijest, vjerovatno je druga alternativa bila stečaj ili slično.
Što se tiče soundbarova, BT zvučnika i sl., može samo da bude spredna uloga pored Samsung, LG i sličnih giganata.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...