Jump to content


Bowers & Wilkins


Pavlaka

Recommended Posts

Pa to je zanimljivo kad usovrsavas svoj sistem korak po korak. Uzivanje je u procesu, ne samo rezultate. 

 

Sa Pionirom idu glasnije i definiranije nego sa Rotel izlazom koji bio u Bolin kao demo, i bolje nego moj Harman. Sviraju kao 100db SPL na ovaj Pionir, a ne 84db, ne znam zasto. 

Link to comment
Share on other sites

el planiras naima

 

Nista vise ne planiram, ne znam, ne citam recenzije, ja sam pocetnik. Beba, sve su mi igracke zanimljive. Kad imam pare u ruke idem da cujem, ako gotivim kupujem i gotovo. Do tada radim, stedim i slusam i uzivam u ovo sto imam.

 

Dal Naim planira mene? :D

Link to comment
Share on other sites

Napunio sam stalke danas sa kitty litter (imam macka pa to je bilo pri ruci). Jedna vreca od 10kg bila dovoljna za sve. Progutali su mozda 7kg ukupno.

 

Kad kucnem vise nema "zing" zvonenje na stalke kao pre pa valjda je ovo dovoljno, ne moram da kupujem pjesak i da ga susim na sporetu i sl. 

 

Zvucnici nisu direktno na ploce nego na silikonske kalote pa onda jos zategnuti srafovima. Razlika u dinamiku zvuka, posebno bass podrucje, nakon punjenja nema. 

 

 

Trosak je 4 eura i macak bio nacisto zbunjen procesom.  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Siljci vec su zauzeti dole na stalke, mogu jedino direktno da vezem kutije za stalke bez silikone. ( . Y . )

Na to sam i mislio, Å¡iljci imaju smisla ako idu od zvuÄnika ka stalku.Te gumice jesu od stalka i to se daje uz njih, ali nisu originalne od zvuÄnika.Najbolje probaj,nemaÅ¡ Å¡ta da izgubiÅ¡.Trebalo bi da se uÄvrsti bas i zvuk generalno,da se dobije bolja transparentnost u gornjem spektru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...