Jump to content


Technics svetilište


Milos A

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nešto gledam u brojeve... Izgleda da je Technics svetilište najpopularnija tema na forumu winner.gif

Za Å¡est meseci i par dana ispisali smo 71 stranu, Å¡to je viÅ¡e ili daleko viÅ¡e od svih drugih hit-tema na forumu - viÅ¡e od Upravo kupljeno-naruÄeno, Koncerti najave i deÅ¡avanja, Dynaudio klub, LINN & NAIM republika... Izgleda da je samo "Å ta se sluÅ¡a" za jednu ili dve strane ispred SvetiliÅ¡ta - Ljuba će to bolje znati.

Temu smo otvorili krajem juna, Äuvenom reÄenicom - Technics je Gramofon Tvoj; nemoj imati drugih gramofona osim njega! Diskutovali smo, svaÄ‘ali se, lupetali, živcirali, vreÄ‘ali, uÄili i svaÅ¡ta novo nauÄili, ali je najvažnije da smo se dobro zabavljali. Dogovorili smo se da je SP-10 hi-end gramofon, nismo se dogovorili da li je 1210 zamiÅ¡ljen kao DJ ili audiofilski gramofon, ali neÅ¡to moramo da ostavimo i za sledeću godinu. Zahvaljujemo se svima koji su nam poklonili lepe i informativne postove. Zahvaljujemo se i trovaÄima i smaraÄima - oni su naÅ¡i uÄitelji, tu su da nas podsete da je forum preslikani stvarni život.

1210%20Drawing.jpg

Podmažite ležajeve na svojim ljubimcima ili skupljajte parice - vinil se definitivno vratio, izbor gramofona i ploÄa u novoj 2013. će biti samo bolji. Uživajte u muzici, udomite maÄe ako možete, razmislite o zameni auta motorom ili skuterom, i vidimo se svi u SvetiliÅ¡tu :wave2 :wave2

Link to comment
Share on other sites

Nešto gledam u brojeve... Izgleda da je Technics svetilište najpopularnija tema na forumu winner.gif

Za Å¡est meseci i par dana ispisali smo 71 stranu, Å¡to je viÅ¡e ili daleko viÅ¡e od svih drugih hit-tema na forumu - viÅ¡e od Upravo kupljeno-naruÄeno, Koncerti najave i deÅ¡avanja, Dynaudio klub, LINN & NAIM republika... Izgleda da je samo "Å ta se sluÅ¡a" za jednu ili dve strane ispred SvetiliÅ¡ta - Ljuba će to bolje znati.

РЛампуцера?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Posto sam pokretac vinylskog pod foruma imam moralno-edukaciono-administratorsku duznost da je branim. Cesto je crni macor popreci pa: ili cu triput da pljunem ili da se vratim nazad sto mi bas nije u krvi....

Meni je potpuno svejedno u kom podforumu je ova tema, ako si zaista administrator preseli je u off-topic, ako će ti biti lakše :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ne smemo zaboraviti veri speÅ¡l tenks Em Si Sonik Hameru za poseban doprinos ovoj temi, jer je sa svojim praćkama od gramofona nesebiÄno, putem kontrasta, dopunski istakao svu Technicsovu lepotu, Å¡arm, te kompletno gramofonsko biće. To ja zovem istinskim prijateljem! Hvala i nastavi tako i u Novoj 2013-oj :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ne smemo zaboraviti veri speÅ¡l tenks Em Si Sonik Hameru za poseban doprinos ovoj temi, jer je sa svojim praćkama od gramofona nesebiÄno, putem kontrasta, dopunski istakao svu Technicsovu lepotu, Å¡arm, te kompletno gramofonsko biće. To ja zovem istinskim prijateljem! Hvala i nastavi tako i u Novoj 2013-oj :thumbsup2

Što bi pokojni Paja Vujisić (za (i)relevantnost ove teme u smislu edukativnosti) rekao:

Sve sâm "balansero"...

Vala bas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Samo da pozdravim kolege technicsovce i da vam poželim bar po sp-10(00) u novoj godini. :wave2

SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA! ;)

Ogroman tenksić Juzeru i Soniku! Veliki pozdrav :thumbsup2 uz Donu caricu i jedan od najboljih uživo albuma ikada - Live & More: Once upon a time, Fairy tale high, Faster & faster :listen McArthur park da ne pominjemo! Grejemo cevaÅ¡e, ulazimo u raspoloženje za veÄeras :cheers

Donna%20Summer.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...