Jump to content


Technics svetilište


Milos A

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само РС-Ðœ95 заÑлужује пажњу оÑтали Ñу канте.

:wave2

ÄŒuh malo u beogradskim izdvojenim HiFi krugovima da su im "rana" pojaÄala na ceni.

Po svetu se, opet priÄa o nekim modelima njihovih zvuÄnika koji su bili popriliÄno nepoznati u Jevropi.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒuh malo u beogradskim izdvojenim HiFi krugovima da su im "rana" pojaÄala na ceni.

Тачно тако, СЕ-Ð3 и СЕ-Ð5 Ñу баш баш.

Скоро и да их нема на Ибеју и Креиг лиÑти.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Djogani DJ sa zlatni zub

E pa Babylon, svaka ti Äast, juÄe si udarniÄki hejtovao Tehniks, u dve smene. Za medalju :thumbsup2 Nije ti bilo lako, ali isplatilo se. Otvorio si mnoge oÄi ovde :klanjanje

Nadamo se da si se lepo provodio i slatko smejao svojim postovima! Ali hajde nam za kraj otkrij koji gramofon ti sluÅ¡aÅ¡, a posebno Å¡ta na njemu sluÅ¡aÅ¡ - to mora biti neko Äudo :cheers

Link to comment
Share on other sites

Nadamo se da si se lepo provodio i slatko smejao svojim postovima! Ali hajde nam za kraj otkrij koji gramofon ti sluÅ¡aÅ¡, a posebno Å¡ta na njemu sluÅ¡aÅ¡ - to mora biti neko Äudo :cheers

Zasto je to sad toliko bitno sta slusa?..pisao sam vec da vlasnik prodavnice gde su se prodavale DJ sprave i opreme,i gde je na "izvolte" uvek bilo 25-30 komada 1200/1210-ki koristio Rega P3 u svom sistemu,usluga je bila uvek korektna s njihove strane,..radnja zatvorena..imas princip tante za kukuriku..Gandijevi principi se odavno ne mogu primenjivati unutar par tema po forumu....imam izuzetno dobrog poznanika,ex DJ iz '70/'80 koji je i radio sa 110-kom na svom radnom mestu,a kuci koristio 125-cu..jednom mu je prnulo u glavu da oce kuci 151Mk2..dobio je,nakon 3-4 dana na kolenima je klecao da oce natrag svoju 160S-ku,i da sad on placa toliko jos,koliko je platio sa 160S na 151Mk2..jos i danas sam mu zahvalan za silnu dobru muziku sto me upoznao sa njom kako u klubu gde je radio,tako i u svojoj kuci..ozbiljnu muziku smisliti nije mogao..

Jel treba neko da se slika sa dnevnim novinama,izvodom iz svoje banke,slikom svog sistema da bi mu se post uvazio?

Link to comment
Share on other sites

E pa Babylon, svaka ti Äast, juÄe si udarniÄki hejtovao Tehniks, u dve smene. Za medalju :thumbsup2 Nije ti bilo lako, ali isplatilo se. Otvorio si mnoge oÄi ovde :klanjanje

Nadamo se da si se lepo provodio i slatko smejao svojim postovima! Ali hajde nam za kraj otkrij koji gramofon ti sluÅ¡aÅ¡, a posebno Å¡ta na njemu sluÅ¡aÅ¡ - to mora biti neko Äudo :cheers

Nisam hejtovao Technics, naprotiv, nahvalio sam magnetofone i dekove. A reagovao sam na 1210 i njegovo velicanje na ovoj temi, jer je to , ponavljam prvenstveno DJ sprava.Ovde se predstavlja kao bozanstvo a ja verovatno vise od ostalih poznajem te gramofone jer sam nekoliko godina radio sa njima, svake noci.Veruj mi vise sam se smejao citajuci kako se lozite.A ovaj ciganjski (crno-zlatni) kad sam video , upiskio sam se od smeha.
Link to comment
Share on other sites

Sjajno, a mi smo se upiškili kada smo videli Pink gramofon sa Barbika roze poklopcem :facehearts

slusao si ga?..sam si rekao da sprave treba slusati...na osnocu cega si doneo svoj zakljucak,pojasni malo...

opet ce biti djon na djon i sistem na sudu "pa onaj je samo uzvratio"...

ali ako je ovo stil za svetiliste,svaka cast!

:order

Link to comment
Share on other sites

Nisam hejtovao Technics, naprotiv, nahvalio sam magnetofone i dekove. A reagovao sam na 1210 i njegovo velicanje na ovoj temi, jer je to , ponavljam prvenstveno DJ sprava.Ovde se predstavlja kao bozanstvo a ja verovatno vise od ostalih poznajem te gramofone jer sam nekoliko godina radio sa njima, svake noci.Veruj mi vise sam se smejao citajuci kako se lozite.A ovaj ciganjski (crno-zlatni) kad sam video , upiskio sam se od smeha.

A vi bi inace stavili Koetsu-a na 1210 i na mermerni zidni stalak sa sve lampaskim sistemom i Altecom - BABE I ZABE

Tema Tech svetiliste nije HIGH END - gosp Miskovicu i pustite nas da i dalje kupujemo u Tempu i Rodi....

Link to comment
Share on other sites

Slobodni ste da aktivirate Thorens temu koja je zastala na trećem postu, ili da osnujete Pink prosvetlilište. Da se podsetimo:

ne trebas podsecati,prozivao si je vec pre neki dan,zbog provokacije niceg drugog.....nema potrebe za "glancanje" s moje strane na toj temi..Pinkovci ce opet uraditi prema svom nahodjenju vec...

B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...