Jump to content


Klub ljubitelja mačkolikih stvorenja


perodeformero

Recommended Posts

već jedno tri godine nisam išao na izložbe

Ja volim da uÄestvujem na izložbama, volim da se družim sa macama, sa maÄkarima, a posebno maÄkarkama :loveface Na slici je buvljivo ćoravo leglo koje sam zatekao u kartonskoj kutiji pred vratima. S leva na desno - maÄori Patrik i Rori, i mace Å ila i Lenka:

Irci.jpg

Svi su srećno udomljeni. Patrik je izrastao u impresivnog maÄora - evo ga na Prvoj TICA (The International Cat Association) izložbi maÄaka, 4. i 5. marta 2011. godine u hali 1 Beogradskog sajma:

Patrik.jpg

Patrik je oduševio publiku i sudije svojim karakterom i građom. Ubedljivo je pobedio u najmlađoj kategoriji domaćih maca, a na kraju je pokupio i Best of Show :bounce (foto: Goran Ćatić)

Link to comment
Share on other sites

Ja volim da uÄestvujem na izložbama, volim da se družim sa macama, sa maÄkarima, a posebno maÄkarkama :loveface Na slici je buvljivo ćoravo leglo koje sam zatekao u kartonskoj kutiji pred vratima. S leva na desno - maÄori Patrik i Rori, i mace Å ila i Lenka:

Irci.jpg

Svi su srećno udomljeni. Patrik je izrastao u impresivnog maÄora - evo ga na Prvoj TICA (The International Cat Association) izložbi maÄaka, 4. i 5. marta 2011. godine u hali 1 Beogradskog sajma:

Patrik.jpg

Patrik je oduševio publiku i sudije svojim karakterom i građom. Ubedljivo je pobedio u najmlađoj kategoriji domaćih maca, a na kraju je pokupio i Best of Show :bounce (foto: Goran Ćatić)

Kako lepa maca .

Link to comment
Share on other sites

Овај мачак заÑлужује квалитетније фотографије.

:wave2

Bio sam mislim 6. razred osnovne tada, u pitanju je kamera sa sony ericsson k700i. Imam bolje slike ali su u albumu, tada su se jos pravili albumi :)

Link to comment
Share on other sites

Ovako.. kod mene je uvek bilo dosta macaka , trenutno ih imam 7oro i skoro svi vode poreklo od nazalost sada vec blagopocivseg

Silvestera :

post-10581-0-76584800-1341151807_thumb.j post-10581-0-12156300-1341152296_thumb.j

Inace glavnog baje u kraju od koga su strepeli ne samo drugi macori vec i mnogi psi.. Bio je mnogo veliki shibadjija i stalno je bio u junackim ranama...

Njegov sin ,

Risko zavodnik i shvalercina..

post-10581-0-62232300-1341152489_thumb.j

Csipiska Silvesterova unuka ( Direktan prevod sa madjarskog bi bio Sipak , ali se znacenje odnosi na vragolanku )

post-10581-0-22834200-1341152755_thumb.j post-10581-0-90760300-1341152709_thumb.j

I na kraju jos da vam predstavim i

Dzavolka..

post-10581-0-12476400-1341152922_thumb.j njegova prva slika kad je bio beba..post-10581-0-58853500-1341153191_thumb.j danas

Ostale clanove porodice jos nisam slikao...

Link to comment
Share on other sites

Ja najvishe volim kada mi se po temi kachi i cedi svoje gluposti neki od ko zna koliko alter nickova...

И Ја!

Ðего да питам: како ваше мачке-мачори подноÑе ове врућине?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...