Jump to content


Klub ljubitelja mačkolikih stvorenja


perodeformero

Recommended Posts

Parafraziraću jednog starog golubara koji, kada su ga pitali kakvo je to stvorenje golub rekao:Golub je ptica koja zimi jede kukuruz i pÅ¡enicu a leti moju džigericu!NeÅ¡to sliÄno je i sa maÄkama donose neviÄ‘enu sreću i zadovoljstvo ali kada otskitaju i kada ih nema ili ne daj bože stradaju to je noćna mora i briga.Verovatno svi imamo neko sliÄno iskustvo pogotovo mi koji smo u kućama i Äije maÄke idu i rade Å¡ta hoće i kad hoće!

Link to comment
Share on other sites

Da dodam da imam psa koji verovali vi ili ne ima punih 18 godina i trcecim korakom ulazi u 19 .Zdrav prav i jos uvek moze i da potrci.Bukvalno taj pas je meni i mojim ukucanima clan porodice i toliko smo svi vezani za njega da ce biti tesko zamisliti bilo kog drugog posle.Kimbo je poseban pas....Zivi fenomen.

Evo ovo je slika njegova od pre jedno 4 godine.SKoro da se uopste nije promenio,a ima toliko godina.Doduse jeste,dosta je sporiji i gluv je totalno.Kad spava dok ga dobro ne procimas nece da ustane,ali ovako fizicki i nije nesto.Inace nasli smo ga u kanalu ja i moja majka kad je bio kuce malo.Neko ga je bacio,njega i jos dosta kucica i resili smo da ih uzmemo.Ostatak smo podelili komsiluku,a Kimba zadrzali sebi.Ni jedno kuce nije zivelo vise od 3 godine,a moj Kimbic utrcava u 19 godinu.

post-15787-0-04300400-1340716799_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Od ovoga sto sam do sad video, Oliver ubedljivo vodi. Kakav karakter!

Nazalost, ne mogu ovde da se prijavim, nemam kucnog ljubimca. Zato sto nemam kucu nego stan. Nije opravdanje ali ukucani misle da jeste. Zato imam vankucnog ljubimca. Ima vec godinu i po kako se ispred zgrade pojavio Don. Deca ispred zgrade su ga tako prozvala, a mi, starija deca, dodali smo Korleone. Dakle, Don Korleone, labrador. Pobegao je od nekog koga nije mirisao, po svoj prilici.

Uslikacu ga neki dan. Strasan lik. Komsija doktor kaze da je to ustvari krokodil jer jede kao krokodil. Hrani ga cela zgrada, kao i susedne dve. Koliko je star niko ne zna, a on ne otkriva. Slike uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Svak mu cast! :thumbsup2

Moja Dina ima 11 godina, ima jos sve zube, ali osedele joj obrve, troma je, usporena...

Ova slika koju sam okacio je kad je imao 14 godina :) .Nije se znatno promenio.Ali je pregazio zato 3 bolesti jake i izvukao se.I na kraju mu tepamo nesalomivi.Fino on i laje i mase repom i kad ga pustim iz boksa potrci :) .Zimi je malo samo problematican pa ga prebacimo u supu sa sve izolacijom i pustamo preko dana da setka i zagreje se.Vakcinisan je protiv svega i svacega i cipovan.Vakcinise se obavezno i protiv krpelja sto bi moglo biti kobno po njega u ovim godinama.Uglavnom zdrav kao dren.Cak mislim da je na ovoj slici uveliko ugazio i u 15 godinu.

High end kuca .

Link to comment
Share on other sites

Druze gvga, ako nije previse indiskretno, ja bih kontaktirao stanovitog clana Ston Zeon Rider Colda radi dogovora oko moguceg genetskog inzenjeringa na osnovu primeraka macjeg roda koji obojica posedujete. Cenim da bi, posle prirodom odredjenog vremena, slike koje bi se ovde pojavile odusevile sve pratioce ove teme. Hvala na razumevanju.

Ukoliko se predlog prihvati, za muske primerke predlazem: Markus, Garvi i Selasije

a za zenske: Viki, Kristina i Barselona.

Link to comment
Share on other sites

Druze gvga, ako nije previse indiskretno, ja bih kontaktirao stanovitog clana Ston Zeon Rider Colda radi dogovora oko moguceg genetskog inzenjeringa na osnovu primeraka macjeg roda koji obojica posedujete. Cenim da bi, posle prirodom odredjenog vremena, slike koje bi se ovde pojavile odusevile sve pratioce ove teme. Hvala na razumevanju.

Ukoliko se predlog prihvati, za muske primerke predlazem: Markus, Garvi i Selasije

a za zenske: Viki, Kristina i Barselona.

a kakav bi to bio tek muzicki ugodjaj....narocito u :ruganje februaru

Link to comment
Share on other sites

Druze gvga, ako nije previse indiskretno, ja bih kontaktirao stanovitog clana Ston Zeon Rider Colda radi dogovora oko moguceg genetskog inzenjeringa na osnovu primeraka macjeg roda koji obojica posedujete. Cenim da bi, posle prirodom odredjenog vremena, slike koje bi se ovde pojavile odusevile sve pratioce ove teme. Hvala na razumevanju.

Ukoliko se predlog prihvati, za muske primerke predlazem: Markus, Garvi i Selasije

a za zenske: Viki, Kristina i Barselona.

Dragi Trotter-u,

Oliver zahvaljuje na prezentovanim komplimentima i prilaze svoju omiljenu "Sofija? Mmmmm...." fotku.

:wave2

post-10747-0-22398500-1340800934_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Da dodam da imam psa koji verovali vi ili ne ima punih 18 godina i trcecim korakom ulazi u 19 .Zdrav prav i jos uvek moze i da potrci.Bukvalno taj pas je meni i mojim ukucanima clan porodice i toliko smo svi vezani za njega da ce biti tesko zamisliti bilo kog drugog posle.Kimbo je poseban pas....Zivi fenomen.

Evo ovo je slika njegova od pre jedno 4 godine.SKoro da se uopste nije promenio,a ima toliko godina.Doduse jeste,dosta je sporiji i gluv je totalno.Kad spava dok ga dobro ne procimas nece da ustane,ali ovako fizicki i nije nesto.Inace nasli smo ga u kanalu ja i moja majka kad je bio kuce malo.Neko ga je bacio,njega i jos dosta kucica i resili smo da ih uzmemo.Ostatak smo podelili komsiluku,a Kimba zadrzali sebi.Ni jedno kuce nije zivelo vise od 3 godine,a moj Kimbic utrcava u 19 godinu.

TERMINATOR ima cak i ''vintage kuÄka''...RESPECT! :D:thumbsup2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...