Jump to content


Klub ljubitelja mačkolikih stvorenja


perodeformero

Recommended Posts

U moru raznih klubova namenjenih HiAnd brandovima, nekako mislim da bi ovde mogli da se družimo svi mi kojima su naÅ¡i kućni drugari Älanovi porodice.Dozvoljeno je, a i poželjno veliÄati i dizati u nebesa svoje ljubimÄe.

Inicijalno, ovo je klub maÄaka, ali s obzirom da sam manijakalni ljubitelj životinja, voleo bih da na ovom mestu vidim sve kućne ljubimce Älanova foruma, pa makar to bili i Megalodoni (ljubimci, ne Älanovi).

 

Molba:Nemojte da kaÄite fotke sa neta, do njih je moguće doći uobiÄajenim putevima.

 

Elem, moja machketina, originalnog imena Macana, mlada osam godina, luda, vesela, extremno pametna... :facehearts

 

....OTVARA KLUB!

post-15654-0-52904700-1340467651_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Elem, moja machketina, originalnog imena Macana, mlada osam godina, luda, vesela, extremno pametna..

Е Ñвака чаÑÑ‚ за тему!!!!

A posto je ovo tema vezana za macke a i sire ( jer macke nesto moraju i da jedu ) neka pojedu ovde po nekog misica

Какви црни мишеви, они ниÑу интереÑантни. Хммм Ђоле sarcastic_hand.gifIMG_3969.jpg

Врућина је и извињавамо Ñе на недоличној пози IMG_4001.jpg

Иначе кутије Ñу опÑеÑија IMG_4085.jpg

Биће још!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja se takoÄ‘e prijavljujem.Imam svoje Äetiri maÄke.Zadnjia dva meseca je kod mene na pansionu bila joÅ¡ jedna, peta maÄka i evo sa velikom dozom sreće mogu da Vas izvestim da je danas prepodne oko deset sati donela na svet Äetiri lepa zdrava i živahna maÄeta.Tako da u skorijij budućnosti raÄunam na Älanove ovog kluba da pomognu da se ti maÄići sretno udome.A skoro usred te euforije zaboravih da pozdravim Älanove kluba!Slike naknadno!

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se tema polako prima, i zaista se nadam da ovde nema mesta prepucavanjima, osim shto se moze desiti da poneki ljubimac pojuri drugog, ili u sluchaju ribica i ptichica bude pojeden.

post-15654-0-20862100-1340521253_thumb.j

Josh jedan chlan zabavnog kluba, ime mu je Rudimir, skraceno Rudi.Peva milion puta vishe( i jache) od slavuja, ali nikako da progovori.Inache, pripadnik je HighEnd rase Fisher.

post-15654-0-55610800-1340521377_thumb.j

A ova ga naravno iz prikrajka gleda, kao da bi mu neshto shanula na uvce...

Link to comment
Share on other sites

U mnoÅ¡tvu High-End klubova koji se otvaraju na sve strane po forumu, nisam bio siguran da li da ovu sliku okaÄim ovde, ili u Technics SvetiliÅ¡tu (http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/23925-technics-svetiliste/#entry428123).

Ipak ću da okaÄim ovde, zato Å¡to je Klub MaÄkoljuba nekoliko sati stariji pa ima dužu tradiciju i (za sada) veći following. Upoznajte moju macu Luleta, beskompromisnog audiofila:

Lule%20DJ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kao Å¡to sam već objavio kod mene se juÄe desila maÄija prinova pa evo i prve fotografije.Obećali su da će biti mnogo lepÅ¡i kada porastu a oni nikada ne lažu!

Ovi su malo stariji od 1 dan, ili mi se Äini ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...