Jump to content


Klub ljubitelja mačkolikih stvorenja


perodeformero

Recommended Posts

Možda nije loše mesto da dam objašnjenje za svoj avatar?

 

Ime ove maÄke je Neoplanta Space Oddity Of Marmis. I imenom i izgledom, je li, asocira na Dejvida Bouvija. Verovatno jedina dvobojna persijska maÄka sa raznobojnim oÄima u zemlji, usto ispunjava i najviÅ¡e standarde za rasu.

 

PotiÄe iz odgajivaÄnice Neoplanta, Sremski Karlovci, a sada već viÅ¡egodiÅ¡nji vlasnici su Slavica i Milan iz najbolje odgajivaÄnice persijskih maÄaka u zemlji, pod imenom Marmis. 

 

Bilo je potrebno uložiti mnogo ljubavi, rada, a bogami i novca da bi maÄka postigla sjajne rezultate, koji bi, svakako, izostali da je ostala kod kuće. B) Neka ovo bude i svojevrsna zahvalnica prijateljima iz Markovca.  :)

 

1507823_10202796135279462_97615313_n.jpg

 

1977167_10202851630386805_2093242724_n.j

 

1908325_10203426690242942_17433730785491

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Pa, onako, seksi. Otvori se sredina, izdigne se scena, zaleprsaju visoki. Dakako, svilenkasti.

Lep macak, pobice nas deformero.

Onda vrati ti to, baci onaj nazovi stalak.

 

Neće Deformero da tepa mene, on poznaje liÄno ovog belog Macminijevca, nego tebe.KaÄi hitno sliku neke maÄke ako imaÅ¡! Ako nemaÅ¡, uzimaj pivo i begaj sa foruma, gledaj neÅ¡to na TV, sakrij se dok ne proÄ‘e gusto ! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo jedne dosljakinje.

Dosla odnegde u hostel pored moje kuce, pa kad probala hranu kod mene, vise nije htela da se vrati u hostel.

 

Moja snajka je krstila: Number Four, nije tesko pogoditi zasto.

 

Mada sad jedna od moje 3 mace vise ne zeli da udje u kucu, a ni u dvoriste. 

Tako da mozda ovu treba nazvati Number Three.

 

no4.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preko polovine populacije već nosi toksoplazmozu. Toliko o opasnosti. Može da bude opasno ako se žena upravo zarazi u ranoj fazi trudnoće.

Inače, do zaraze najčešće dolazi bez prisustva mačke. Dovoljno je nepažljivo pranje ruku posle seckanja mesa, upravo kupljenog u samoposluzi. Još ako istim nožem iseckate salatu, usrećite i celu familiju.

EDIT: Pade mi na pamet, na koji način odmeriti opasnost od mačke u ovom slučaju? Postavite sebi pitanje - šta češće držite u ruci - sveže meso ili mačja govna?:D Uračunajte svinjokolje, nedovoljno termički obrađene šunke i kobaje...

 

 

Edited by beatgoeson
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...