Jump to content


Da li je forum previše uštogljen ?


dude

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

To ne bih uradio pa da me neko ovde nazove najvecim magarcem ili tome slicno. Pa i gore.

Mislio sam da je Suci i ostalima ocigledno, da razumeju. Vec mesecima im ljudi ovde korektno, diskretno, stavljaju do znanja da nekad preteruju sa hvalospevima. Kad im se (Suci i ostalima) komentar ne svidi, nisu uopste diskretni (Suca i ostali).

Ja stvarno nemam nista protiv bilo kog brenda. Tacka.

Imam protiv da se ne dozvoljava drugacije misljenje. Misljenje, ej, zamisli. Dakle, pricam sa stanovista dugogodisnjeg clana foruma (koji nema nikakvo iskustvo i ne zeli da ga poseduje, ko cita forum zna o cemu pricam) i kome smeta takav odnos koji nije ravnopravan. Neko se sankcionise, neko ne. Sta da pomislim?

Link to comment
Share on other sites

To ne bih uradio pa da me neko ovde nazove najvecim magarcem ili tome slicno. Pa i gore.

Mislio sam da je Suci i ostalima ocigledno, da razumeju. Vec mesecima im ljudi ovde korektno, diskretno, stavljaju do znanja da nekad preteruju sa hvalospevima. Kad im se (Suci i ostalima) komentar ne svidi, nisu uopste diskretni (Suca i ostali).

Ja stvarno nemam nista protiv bilo kog brenda. Tacka.

Imam protiv da se ne dozvoljava drugacije misljenje. Misljenje, ej, zamisli. Dakle, pricam sa stanovista dugogodisnjeg clana foruma (koji nema nikakvo iskustvo i ne zeli da ga poseduje, ko cita forum zna o cemu pricam) i kome smeta takav odnos koji nije ravnopravan. Neko se sankcionise, neko ne. Sta da pomislim?

Link to comment
Share on other sites

Opet nisi shvatio...

Ja se ne obracam moderaciji (niti bih ikad to uradio), nego tebi. Procitaj ono sto si pisao i razmisli, da li preterujes? Ako mislis da ne preterujes sa hvaljenjem Dynaudio zvucnika, ja ti se izvinjavam.

I ja sam banovan dva puta, sta sa tim? Imamo iste oziljke, ko u zatvoru, pa sad, ko ima vece, jel to? :D To sto pominjes i ostale sekte, a niko od njih se nije zalio na to sto ih ja pominjem, to rade politicari i to je provaljeno pre sto godina ;-) . Kao, sad cu da dovucem jos nekog u koaliciju da me podrzi kad mene neko prozove u novinama... Smesno.

Kakve teorije zavere? Ja samo vidim neravnopravan odnos izmedju clanova foruma i o tome govorim u temi koja se time bavi. Ti pricas o Dynaudio zvucnicima i ovde i svuda po forumu, a to nije nesto sto je neprimetno. Malo je i dosadno, pravo da ti kazem. Kad vec imate klub, zasto se prosipate po ostalim temama?

Ne deluje meni da si ti naivan, Suco :) . Vec sam rekao, nemam savrseno nista protiv DY zvucnika, malo je degutantno da ih toliko forsirate na forumu, pa makar bili najbolji na svetu. Dosadni ste, bre, najkrace receno :cheers .

Link to comment
Share on other sites

Izgleda kao da ja pricam na Francuskom a ti na Italijanskom jeziku pa nikako da se razumemo . Ja te odlicno razumem pa se i ti potrudi da mene razumes kad je u pitanju DY klub. Vidim da kao sto kazes nekima smo vise dosadni - najkrace receno i da te neke stvari iritiraju. To se lako resi , zaobidjes temu koja tew iritira i tacka kao sto ti volis da kazes, bar ja tako radim , ne idem naokolo da kukam kako me nesto nervira

Buja je otvorio glasanje o DY nisam ja , ovde se takodje prica o DY ALI U POZITIVNOM SMISLA A VEZANO ZA TEMU a to je da je DY malo razmrdao kako neki kazu ustogljeni forum. Eto bar nesto :) zanimljivo po ovim vrucinama bar vam nije dosadno a mnogi se zale da jeste :wave2

Link to comment
Share on other sites

Opet nisi shvatio...

Ja se ne obracam moderaciji (niti bih ikad to uradio), nego tebi. Procitaj ono sto si pisao i razmisli, da li preterujes? Ako mislis da ne preterujes sa hvaljenjem Dynaudio zvucnika, ja ti se izvinjavam.

I ja sam banovan dva puta, sta sa tim? Imamo iste oziljke, ko u zatvoru, pa sad, ko ima vece, jel to? :D To sto pominjes i ostale sekte, a niko od njih se nije zalio na to sto ih ja pominjem, to rade politicari i to je provaljeno pre sto godina ;-) . Kao, sad cu da dovucem jos nekog u koaliciju da me podrzi kad mene neko prozove u novinama... Smesno.

Kakve teorije zavere? Ja samo vidim neravnopravan odnos izmedju clanova foruma i o tome govorim u temi koja se time bavi. Ti pricas o Dynaudio zvucnicima i ovde i svuda po forumu, a to nije nesto sto je neprimetno. Malo je i dosadno, pravo da ti kazem. Kad vec imate klub, zasto se prosipate po ostalim temama?

Ne deluje meni da si ti naivan, Suco :) . Vec sam rekao, nemam savrseno nista protiv DY zvucnika, malo je degutantno da ih toliko forsirate na forumu, pa makar bili najbolji na svetu. Dosadni ste, bre, najkrace receno :cheers .

Link to comment
Share on other sites

Roki bre, malo se piÅ¡e o Sony-u ovih dana na forumu. Ja mislim da je to ravno zloÄinu. Ima nas bre najviÅ¡e! RaÅ¡trkali smo se po raznim temama, klubaÅ¡i ' sektaÅ¡i ' republikanci nas biju... Mi ne znamo Å¡ta je naÅ¡e. Vreme je da se organizujemo. Ne može to viÅ¡e tako! Nego lepo da formiramo Sony Against Everybody (SAE - nije loÅ¡e, taj brand je odavno mrtav), preuzmemo forum, pobijemo g... i gotova stvar! :)

P.S. Nije forum uÅ¡togljen ali poÄinje da liÄi na manifestaciju Noć Reklamoždera. Zarad poboljÅ¡anja mentalnog stanja forumske populacije zaposednute brandomanijom preporuÄujem Äitanje:

Naomi Klajn - Ne Logo (Naomi Klein - No Logo)

23.-Ne-logo-104x176.png

Link to comment
Share on other sites

Roki bre, malo se piÅ¡e o Sony-u ovih dana na forumu. Ja mislim da je to ravno zloÄinu. Ima nas bre najviÅ¡e! RaÅ¡trkali smo se po raznim temama, klubaÅ¡i ' sektaÅ¡i ' republikanci nas biju... Mi ne znamo Å¡ta je naÅ¡e. Vreme je da se organizujemo. Ne može to viÅ¡e tako! Nego lepo da formiramo Sony Against Everybody (SAE - nije loÅ¡e, taj brand je odavno mrtav), preuzmemo forum, pobijemo g... i gotova stvar! :)

P.S. Nije forum uÅ¡togljen ali poÄinje da liÄi na manifestaciju Noć Reklamoždera. Zarad poboljÅ¡anja mentalnog stanja forumske populacije zaposednute brandomanijom preporuÄujem Äitanje:

Naomi Klajn - Ne Logo (Naomi Klein - No Logo)

23.-Ne-logo-104x176.png

Link to comment
Share on other sites

Pa forum je postao mucan od kada ste poceli sa: JA, Fenomenalnom, Ultra, Moje, Covjek nema pojma sa HiFi, SLON mu nagazio uho, Imam najbolji sistem pa zato imam (veca) prava da (kakim), itd, DY, DY, DY,...., itd, DY, DY, DY,...... ,....

A da ne spominjem cista vrijedjanja i ruzna rijeci!

Link to comment
Share on other sites

EEJ Nindza ne izvrci pricu naopacke :order , nesto jesi u pravu ali nemoj da dodajes pa da iskipi visak , kako su me shlajmirali i seruckali po temi jos - sam bio i extra fin. Znaju svi da sam ekstremno suzdrzan, ali temu sam ja pokrenuo i ne mogu da dozvolim neke stvari - pa valjda je to normalno - to je klub koji je stalno pod opsadom, kao Beograd od Turaka :)

Uostalom sad ces malo za promenu da slusas Sony, Sony, Sony, Sony itd , itd o Sony

Link to comment
Share on other sites

Nemoj neko :order da mi odvuce Magelana iz Kluba zbog tog Sony - ja :) , User je za sad siguran - jedino neko da ne otvori Moon ili EC klub , sad vec pocinjem da se brinem za svoje clanove DY kluba. Sony je veliko iskusenje za Magelana a sta mu je draze to mora on da kaze ;-)

Znaci tako ste sad resili da razvodnite na vise tema, he, he perfidno :) posto opsada ne uspeva - zidine dalje jake i stabilne i svi napadi odbijeni :wave2

Link to comment
Share on other sites

Na zalost, previse je toga obrisano sto je znacajno da bi se razumjelo!

Sto se mene tice, ja sam u dobitku sa time sto znam sa kime vise nemam namjeru da ubijam vrijeme. Imate svoj sanduk sa pijeskom pa se igrajte ili piskite ili kakite ako/kako vam je volja.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...