Jump to content


Da li je forum previše uštogljen ?


dude

Recommended Posts

Moglo bi biti, malo viÅ¡e opuÅ¡tene komunikacije, a da administracija ili neki duÅ¡ebrižni Älan ne upada i kvari zabavu ? Naravno, bez liÄnih uvreda i netrpeljivosti po verskoj ,nacionalnoj i svakoj drugoj pripadnosti... :blah Onako, malo viÅ¡e zezanja i da pored mnogo tehniÄkog znanja, koje poseduje većina Älanova foruma, nauÄimo i da se opustimo uz ovaj vid druženja. Ako neka tema skrene malo, pa, neka ide...neće pokretaÄu pasti kruna s glave, itd... :1038: Valjda ću preživeti ovaj jeres, Å¡to ga izrekoh na raÄun administracije. :ph34r:

P.S. Dajte nam još smajlija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Moglo bi, samo Internet tako vise ne fukcionise.Ima o tome dosta rasprava i na forumima, a i u stampi.

Uprkos hipi pocetku Interneta, pokazalo se da ljudi i u virtuelnom i u realnom svetu vise vole komunikaciju sa onima koji su ima slicni, imaju slican nivo znanja, a i slicna interesovanja. Kada stvari postavu suvise nestruktuirane, to za veliki broj ljudi pocinje da predstavlja gubitak vremena.

Tako su forum i napustili brojni ljudi koji su mogli dosta da nam pruze.

Kao sto ni drugi forumi ne uspevaju da uspesno funkcionisu bez moderacije i usmeravanja od strane iskusnijih clanova, tako ne uspeva ni ovaj. Trebalo bi da vidis kako izgleda komunikacija na nekim drugim forumima, gde moderatori i ne vracaju crveni karton u dzep.

Link to comment
Share on other sites

Meni odgovara naÄin funkcionisanja ovog foruma jer nema previÅ¡e bratsko burazerskog odnosa. Ima Å¡ale i poÅ¡alice, ali je u okviru pristojnog.Možda to ide sa godinama, ali su mi jako dosadni forumi tipa patkometrije, buraz ovo buraz ono i trućanja da bi proÅ¡lo vreme ...

Link to comment
Share on other sites

patkometrija

Drevna zanimacija muÅ¡ke Äeljadi u pred-pubertetnoj dobi, gde je fiziÄka veliÄina spolovila odluÄujući faktor za rangiranje u druÅ¡tvu.

Ovaj nagon ima korene još od davnina, jer je muški polni ud, falus, simbol plodnosti u prirodi, a samim tim i moći. Poznato je da je Musolini nosio kožni umetak kako bi prividno povećao svoje testise. Time je gradio svoj autoritet. Od tuda i izreka:

- Taj ima m..a!

Link to comment
Share on other sites

Meni odgovara naÄin funkcionisanja ovog foruma jer nema previÅ¡e bratsko burazerskog odnosa. Ima Å¡ale i poÅ¡alice, ali je u okviru pristojnog.Možda to ide sa godinama, ali su mi jako dosadni forumi tipa patkometrije, buraz ovo buraz ono i trućanja da bi proÅ¡lo vreme ...

Link to comment
Share on other sites

Dugo sam korisnik interneta i bio sam joÅ¡ dete kad su mi moji kupili kompjuter sa modemom. Prvi naÄin elektronske komunikacije mi je bio mejl (bio sam oduÅ¡evljen) i one mejl grupe, ili njuzleter grupe (neÅ¡to kao forum, al sve prepiske stižu u inboks i odatle je moguće pisati). Kasnije je doaÅ¡o irc, MySpace, pa Facebook, Sype negde izmeÄ‘u i Twitter, ali sam uvek bio manje ili viÅ¡e aktivan na pojedinim forumima.

MySpace je pojeo Irc, Facebook MySpace, Twitter sam napravio i obrisao isti dan, Skype me je previÅ¡e uznemiravao, a Facebook sam obrisao pre godinu dana, ali neke forume i dalje posećujem. I oni su se iskvaraili, neki nikada ni nisu bili dobri, ali forume smatram za najlepÅ¡u i najkorisniju javnu vrstu komunikacije (specijalizovani su bolji od opÅ¡tih, a nekomercijalni od komercijalnih). Naravno niÅ¡ta bez Ävrste moderatorske ruke i zdrave moderatorske prisebnosti Äega mislim da na ovom forumu ima taman toliko koliko treba u odnosu na neke druge forume.

Link to comment
Share on other sites

Obrisan off, trolovanje i ostala prepucavanja skoro uvek zakasnim da vidim i proÄitam. Na žalost!

Iskreno mislim, da mi je od svih balkanskih audio foruma (raÄunam tu i slovenske), ovaj Ljubin najopuÅ¡teniji.

A koliko sam tek dobrih ljudi upoznao liÄno...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...