Jump to content


DIY Record Clamp


Milos A

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Å to se tiÄe klampa: potpuno sam odustao od pritiskivaÄa jer sam shvatio da ne mogu da zatvorim poklopac dok sluÅ¡am, imam samo par cm slobodno. Poklopac moram da držim zatvoren, jer maÄke hoće da skaÄu po ploÄi (desilo mi se već: i ploÄa i Ortofonka su otiÅ¡le u veÄna loviÅ¡ta :cry:). Tako da me jako zanimaju ti antimatovi!

Link to comment
Share on other sites

Lemic! Uraaa, srećan vam povratak sa bajkerske ture po Evropama, ako budeÅ¡ raspoložen okaÄi neke sliÄice u temi "Ima li medju forumaÅ¡ima BIKERA?", ovde: http://www.hi-files....__hl__%20bikera. Mene moja suvozaÄica izdala, odletela avionom u GrÄku plakanje.gif

Å to se tiÄe bajkova: BMW se poÅ¡tuje, Kawa se voli! å·å´Ž å¿è€…!

Å to se tiÄe klampa: potpuno sam odustao od pritiskivaÄa jer sam shvatio da ne mogu da zatvorim poklopac dok sluÅ¡am, imam samo par cm slobodno. Poklopac moram da držim zatvoren, jer maÄke hoće da skaÄu po ploÄi (desilo mi se već: i ploÄa i Ortofonka su otiÅ¡le u veÄna loviÅ¡ta icon_cry.gif). Tako da me jako zanimaju ti antimatovi!

Å to se tiÄe novosti u tvom sistemu: Å¡ta su one manje kutije? Prinove? Razmnožili se Fosteksi banana.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...