Jump to content


Erdinger (tema o pivu)


Willi Studer

Recommended Posts

Ako zanemarimo los kvalitet piva na domacem trzistu, zna li neko da li postoje eventualne lose posledice na zdravlje zbog konzumiranja piva iz al limenki? Nesto razmisljam, vec duze vreme kupujem konzervirano pivo... Bez alarmantnih postova, molim?

 

Limenke su sa unutrašnje strane plastificirane.

 

Aluminjum nije baÅ¡ materijal koji ne ostavlja tragove na hrani. Aluminjumski sudovi, npr. dobri su za pripremu hrane, ali ne treba hranu Äuvati u njima.

Link to comment
Share on other sites

Ako zanemarimo los kvalitet piva na domacem trzistu, zna li neko da li postoje eventualne lose posledice na zdravlje zbog konzumiranja piva iz al limenki? Nesto razmisljam, vec duze vreme kupujem konzervirano pivo... Bez alarmantnih postova, molim?

Ameri kad neÅ¡to hvale imaju obiÄaj da kažu - najbolji pronalazak posle piva u konzervi...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam letpos neprijatno iskustvo sa infekcijom (Klebsiella- enterobacteria). 3 nedelje antibiotskog lecenja. Kao uzrok se pojavilo pivo iz buradi.Prohromska burad je navodno sve losijeg kvaliteta, samim tim i sadrzaj, potpuno sam presao na staklo i limenke a toceno potpuno izbacio :cry: . Nije alarmantno ali smatram korisnim podeliti sa pasioniranim ljubiteljima.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam letos mesec dana u Češkoj. I naravno, pio pivo (posle posla).

 

I mogu reći da su im flaÅ¡irana piva sliÄne brlje k'o i ova naÅ¡a. Možda malo bolje, ali ne mnogo. BaÅ¡ sam se razoÄarao. Nema baÅ¡ onog Å¡karta Å¡to se valja kod nas, ali daleko od toga da su to enka vr' piva. MeÄ‘utim, toÄena piva po lokalima su im sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...