Jump to content


Erdinger (tema o pivu)


Willi Studer

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hvala na savetu Willi probaću taj Paulaner :thumbsup2

 

Safete tvoj avatar, koji sam ja imao nekada na jednom forumu, me je inspirisao da stavim ovaj moj sadaÅ¡nji, inaÄe koga zanima, teta sa avatara je Milena Velba, and she's got enormous boobs !! :banana BTW, ti mora da si 'safet audio' sa sajta 'Kupujem prodajem'.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja, generalno, ne volim ta previše aromatizovana piva, sa ne znam kakvim malt-om...

 

Pils i Lager, Crno lako (tipa ova obiÄna crna, recimo crna po (malim) ÄŒeÅ¡kim pivnicama), Crno teÅ¡ko (tipa Guinness), i belo (tipa Paulaner) su jedina Å¡to mi zaista prijaju. Probao sam neka neobiÄna, sa kanabisom (u NL), sa nekim drugim aromama, neka jaka i joÅ¡ jaÄa, neka nebuloznih cena, i do 45eur flaÅ¡ica u radnji (aj' to sam prob'o jednom, Äastili me), i zanimljivo je to za probati, ali nije mi za Äesta konzumiranja, bez da se oleÅ¡im. A pivo je to, bar po mojim shvatanjima.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Лименке пуне маџари одавно, али флашице у кафићима до Ñкора Ñу биле оригинал.. Ñада је и то пишаћка као лименке..

 

Како Ñе Ñве око добрих пива полако деградирало давањем лиценци којекаквим индијанцима попут Ð½Ð°Ñ Ð¸ комшија, мало по мало ÐœÐ¸Ñ‚Ð¾Ñ Ð¿Ð¾Ñтаде одличан избор, Бадвајзер и Плзен још увек Ñу чешки и такође их вреди купити, Ð“Ð¸Ð½Ð¸Ñ Ð¸ пар шваба и то је то..

Link to comment
Share on other sites

Лименке пуне маџари одавно, али флашице у кафићима до Ñкора Ñу биле оригинал.. Ñада је и то пишаћка као лименке..

 

Како Ñе Ñве око добрих пива полако деградирало давањем лиценци којекаквим индијанцима попут Ð½Ð°Ñ Ð¸ комшија, мало по мало ÐœÐ¸Ñ‚Ð¾Ñ Ð¿Ð¾Ñтаде одличан избор, Бадвајзер и Плзен још увек Ñу чешки и такође их вреди купити, Ð“Ð¸Ð½Ð¸Ñ Ð¸ пар шваба и то је то..

 

E vala nek' si i ti nesto pametno napisao.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...