Jump to content


Erdinger (tema o pivu)


Willi Studer

Recommended Posts

Samo da napomenem da kafić drži naÅ¡ kolega audiofil Rade, inaÄe poreklom Sarajlija, tako da svakako ima razloga da predlog usvojimo bez diskusije. :beer

Јел то кафић што Ñу му у излогу Ñтари грамофони, Ñтари радио апарати........?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da kafić drži naÅ¡ kolega audiofil Rade, inaÄe poreklom Sarajlija, tako da svakako ima razloga da predlog usvojimo bez diskusije. :beer

Eto, super. Ima nas dvojica za sad.. :cheers Moglo bi stvarno ispasti nesto od ovog predloga.. :beer

perodeformero je blizu, a znam da voli pivo! Neka se javi.. :order

Ako imaju PilsPlus, jos toceni, mozda nam se pridruzi i kolega Ston! :talasi

Link to comment
Share on other sites

Јел то кафић што Ñу му у излогу Ñтари грамофони, Ñтари радио апарати........?

:wave2

Nije, bar nije bilo kada sam poslednji put bio tamo, a ne znam ni gde bi ih stavio, prostor je priliÄno mali, tako da ima mesta samo za slike znamenitih ÄŒeha na zidovima. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Eto, super. Ima nas dvojica za sad.. :cheers Moglo bi stvarno ispasti nesto od ovog predloga.. :beer

perodeformero je blizu, a znam da voli pivo! Neka se javi.. :order

Ako imaju PilsPlus, jos toceni, mozda nam se pridruzi i kolega Ston! :talasi

Mislim da kolega SC nije toliko strog, svariće nekako i "Bernard". ;-)

Link to comment
Share on other sites

perodeformero je blizu, a znam da voli pivo! Neka se javi.. :orderAko imaju PilsPlus, jos toceni, mozda nam se pridruzi i kolega Ston!

Са вама двојицом увек :cheers!

^

Nije.Taj o kome govorish se zove "Ptica", na uglu G.Jevremove i Cara Urosha.

Онда Ñам погрешио :oops:, мада и тај влаÑник је Ðудиофил.

Nije, bar nije bilo kada sam poslednji put bio tamo, a ne znam ni gde bi ih stavio, prostor je priliÄno mali, tako da ima mesta samo za slike znamenitih ÄŒeha na zidovima. ;-)

Ма нема ни везе, битно је какав је квалитет пива па да Ñе изубијамо!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Apropo crvenog... sramota me da priznam ali nemam pojma Å¡ta sam pio, doÅ¡ao sam na jednu svirku u nekom vremenskom tesnacu, video „crveno bavarsko pivo“, 8%, i joÅ¡ je neÅ¡to bilo priliÄno jeftino i svalio sam 3 ÄaÅ¡e u treptaju oka. Dopao mi se ukus i lepo mi je razbistrilo glavu. Voleo bih da ga smažem ponovo ali nemam pojma Å¡ta i gde. InaÄe probaću rado crveni Krugher i Brent ako kažete da valja, danas sam proÅ¡ao pored Rizza u 21. bloku, imaju ga u prodavnici samo nije bio zgodan trenutak za radost.

Link to comment
Share on other sites

InaÄe toÄeni Guinness sam pio u Four Carrots. LiÄno mislim da je pivo precenjeno (bukvalno) ali da klizi, klizi. ProporuÄujem da tamo odete sami i trezni. Moj odlazak sa zagrejanim druÅ¡tvom zavrÅ¡io se tako Å¡to smo u po noći trÄali po bankomatima da platimo raÄun. Popijem ponekad i flaÅ¡irano, nisam doživeo neku dramatiÄnu razliku moram priznati.

Link to comment
Share on other sites

Uh, nisam ocekivao ovakav odziv! :thumbsup2 I Dragan je za, odlicno! Jos malo pa cemo morati da otvorimo novu temu, da nam se Willi ne bi zahvaljivao na saradnji! :lol: Mada, pisemo o pivu, nije bas offtopic..

Nije, bar nije bilo kada sam poslednji put bio tamo, a ne znam ni gde bi ih stavio, prostor je priliÄno mali, tako da ima mesta samo za slike znamenitih ÄŒeha na zidovima.

Samo da dodam, proverio pre minut raspoloživost, ima i svetli i crni "Bernard", pa ko šta voli...

Koliko je velik prostor, mozemo li sami da ga napunimo? :) Il' da se napravi neka rezervacija, da ne propadne ovo potencijalno okupljanje..

Eto, imamo cak i izbor.. Probacemo oba!

Са вама двојицом увек !

Ма нема ни везе, битно је какав је квалитет пива па да Ñе изубијамо!

:thumbsup2

Ja sam bio ozbiljan sa predlogom, pa ako su i kolege, onda mozemo stvarno da dogovorimo neko neobavezno okupljanje.. Uz pivce u prvom planu, nacece se vec i HiFi sigurno.. Sto se mene tice, mozemo veceras, sutra, nedelju bilo kada.. Nek' javnu i ostali, pa da se izubijamo sto kaze Ston! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Apropo crvenog... sramota me da priznam ali nemam pojma Å¡ta sam pio, doÅ¡ao sam na jednu svirku u nekom vremenskom tesnacu, video „crveno bavarsko pivo“, 8%, i joÅ¡ je neÅ¡to bilo priliÄno jeftino i svalio sam 3 ÄaÅ¡e u treptaju oka. Dopao mi se ukus i lepo mi je razbistrilo glavu. Voleo bih da ga smažem ponovo ali nemam pojma Å¡ta i gde. InaÄe probaću rado crveni Krugher i Brent ako kažete da valja, danas sam proÅ¡ao pored Rizza u 21. bloku, imaju ga u prodavnici samo nije bio zgodan trenutak za radost.

Ako si video ovo:

380675_10150676246866625_864062800_n.jpg

...onda si pio Krugher & Brent crveno...

Link to comment
Share on other sites

InaÄe toÄeni Guinness sam pio u Four Carrots. LiÄno mislim da je pivo precenjeno (bukvalno) ali da klizi, klizi. ProporuÄujem da tamo odete sami i trezni. Moj odlazak sa zagrejanim druÅ¡tvom zavrÅ¡io se tako Å¡to smo u po noći trÄali po bankomatima da platimo raÄun. Popijem ponekad i flaÅ¡irano, nisam doživeo neku dramatiÄnu razliku moram priznati.

Gde se nalazi Four Carrots? Jesi li mislio mozda na The Tree Carrots (Irish pub) u Kneza Milosa? :)

Kad se vec prica o cenama Guinness-a, do skoro je najjeftiniji bio u Optimist-u, 390din/pola litre.. Ako nisu nesto promenili u poslednje vreme.. U Irish pub-u je oko 550din..

Nisam ja, ali pozdravljam inicijativu. :beer

Znaci Paja! :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...