Jump to content


Metalno ili plasticno kuciste


gvlada

Recommended Posts

Skoro sam bio u SC, u prodajnom salonu CA i Densen-a. Densen izgleda ko da su ga deca na tehnickom sklepala! Aluminij napred, aluminij pozadi, aluminij sastrane i aluminij gore i dole, ali..sa toliko losom zavrsnom obradom ivica, umalo se nisam poseko na njih! Sad mi je tek jasno sto u kompletu sa uredjajem isporucuju i rukavice...

Link to comment
Share on other sites

Postavicu jedno pitanje, Suca je dao nekom profesionalcu da mu skutija dac, nije uzeo jeftinu kutiju ali je kutija plasticna. Zar ne bi uzeo metalnu ili mu taj preporucio ako je u tom slucaju uredjaj nezasticen?

Link to comment
Share on other sites

Ta Lampucera koja je zavrsila na oglasima, a uporedjena je sa ovim sucinim dacom, je mislim upravo nikstev-ova, cisto malo da razjasnimo podatke.. ;-) Bilo bi lepo i kada bi nikstev ostavio neko poredjenje, mada je on prodao svoju Lampu pre nego sto se i usvirala posteno..
Link to comment
Share on other sites

Ti kao da skutijavas DAC vredan milion dolara! :1038: Taj LM3 bi trebao da bude neko prelazno resenje dok ne skupis nesto vise novca za ozbiljniju spravu.. Napravi najjeftinije kuciste, samo da lici na nesto, i slusaj muziku.. Jos ni DAC narucio nisi, a ubi se razmisljajuci kakvo kuciste da napravis. :blah

P.S. Ako planiras da DAC kupujes kao trajno resenje (mada se takvi planovi cesto izjalove u ovom sportu), onda sve ovo napisano ne stoji..

Link to comment
Share on other sites

Ti kao da skutijavas DAC vredan milion dolara! :1038: Taj LM3 bi trebao da bude neko prelazno resenje dok ne skupis nesto vise novca za ozbiljniju spravu.. Napravi najjeftinije kuciste, samo da lici na nesto, i slusaj muziku.. Jos ni DAC narucio nisi, a ubi se razmisljajuci kakvo kuciste da napravis. :blah

P.S. Ako planiras da DAC kupujes kao trajno resenje (mada se takvi planovi cesto izjalove u ovom sportu), onda sve ovo napisano ne stoji..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...