Jump to content


Metalno ili plasticno kuciste


gvlada

Recommended Posts

Zeleo bih da sastavim diy dac npr. Da li je bolje imati metalno ili plasticno kuciste ili nema veze?

Svi hifi uredjaji koje sam video su mahom u metalnim kucistima, cak STX zvucna karta ima metalni oklop radi smanjenja emi suma, da li je to neophodno samo unutar PC kucista ili je i ovako pozeljno?

Link to comment
Share on other sites

Ружно а и јефтино делује а метално је бар је колико толико заштита од Ñметњи из ваздуха.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

KP ne diktira cenu od 250e, to je sucin dac, verovatno i sam znas? Ta Lampucera koja je zavrsila na oglasima, a uporedjena je sa ovim sucinim dacom, je mislim upravo nikstev-ova, cisto malo da razjasnimo podatke.. ;-) Bilo bi lepo i kada bi nikstev ostavio neko poredjenje, mada je on prodao svoju Lampu pre nego sto se i usvirala posteno..

Vidi da poslusas taj dac pre nego sto ga kupis, znacice svakako.. Ali i da pogresis, za 150e bi trebalo lako da se proda..

A sto se tice tog Nebojse, mozda covek ne zeli da slusa kako ce neki dac od 20god obrisati pod njegovom LM trojkom, trebao bi da ga razumes za toliko.. :P

Link to comment
Share on other sites

Nije samo Sucin dac na KP, ima i drugih cs4398 sa cenom od 250e i to slabiji modeli.

Kapiram ja trgovinu, ali ako neko zeli da se bavi trgovinom uredjaj KP nije mesto za to. Moze legalno da otvori radnju, second hand shop za uredjaje i da posteno posluje. Drugi, kao Suca npr koji prodaje prethodni uredjaj drugacija su prica.

Taj dac je radio posao u testu sa Lampucerom, bez pogovora... ali nikada ga ne bih stavio na policu iz dva razloga: ne prihvata hi res format i ofucano izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...