Jump to content


marantz i sve oko marantz-a


Bobika

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Pozdrav svima. Evo poslije 40 dana godisnjeg odmora (od 25 juna do 3 avgusta), provedenih na Gran Kanarijama, uz opustajucu muziku okeanskih talasa, prijatnih setnji i opustajucih kupanja, suncanja, plivaja, da se i ja oglasim. Baterije napunjene, odmor samo ovako hocu, je zavrsen, vracam se svojim uobicajenim obavezama, rmbacenju i svemu onome sto smara i umara...al sta cu; nemam alternativu; ziviti i raditi se mora. 

Naletih na jednoj pijaci u Maspalomasu (na Gran Kanarijama), jedan vrlo interesantan sistem; analogni reciver Sansui R-30 sa svojim zvucnicima Sansui S-715, trosistemac oko 120 W, stara skola iz '70 godina placen tacno 70 eura (uz cijenjkanje, naravno).

http://megataobao.com/index.php/taobao/view/id/35145031648

Sve u svemu, vrijedi svakog centa. 

Kad sam se vratio, pravac Bijeljina, SAO Semberija i Majevica, da se malo dodatno odmorim, na bazenima u Dvorovima, prikupim dodatnu snagu do 7. decembra, kad se opet vrcem na Kanarije do 17. decembra. U medjuvremenu sam nabavio jedan intereantan set Denon-a:

Denon POA 1500 pojacalo, silver u drvetu, extra ocuvan;

Denon PRA 2000, pred pojacalo, silver u drvetu, extra:

Denon DCD 3520 EX u drvetu, extra;

Denon TU-800 isto u drvetu. 

Placeno sve 1.100 evrica (kes, naravno). 

U medjuvremenu sam se zainteresovao za Denon POA 3000RG, Denon PRA 2000RG, Denon DCD 3500RG, Denon TU-900, sve u drvetu. Vau-uuuuu...to je top od Denon-a, sto po snazi, sto po ljepoti i silver/drvo varijanti.

Dao sam oglas i javio mi se tip iz Holandije (mjestasce blizu Amsterdama), kaze ima sve to sto ja trazim, orig. kutije, uputstva i cijena...prava sitnica; 5.500 evrica...kes naravno. Poslao mi je i slike na Whats App, stvarno extra izgleda...

Pitanje za cijenjene kolege forumase; da li se to isplati kupiti za tu cijenu? Pretpostavljam da bih jedno 5 stoja mogao skinuti, ipak 5.000 evra nije sala...

Da cujem vase misljenje?

Ako neko zeli da vidi slicice (imam samo 2), neka mi posalje svoj broj mobilnog (naravno da ima WhatsApp aplikaciju), i vrlo rado cu da mu posaljem slicice. Zaista su super.

Toliko od mene. Srdacan pozdrav iz jos uvijek suncanog Milana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...