Jump to content


DAT - RECORDERI


erich

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vredi probati ovde:

http://proaudio-revival.weebly.com/index.html

Ne znam za DTC1000ES glavu konkretno (mada je ista i na mojim Luxman-ima, mozda "poludim" pa i ja potrazim rezervnu...), ali je Sebastian jako korektan i usluzan. Meni je pomogao oko nekih tehnickih stvari i mojih neverovatnih pitanja. :)

Ako nema glave na stanju, verovatno moze da uputi na adresu gde ima... Sve u svemu korisna adresa + sto je u komsiluku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi imam jedno pitanje, znam da sony dat recorderi imaju moguÄnost provijere koliko su sati radili. E sad da li to ima i moj dat (DTC 57es) i kako doÄi do toga da ispiÅ¡e na displayu.

Pozdrav,

Koliko ja znam DTC-57-cs, nema tu opciju!

Nedavno sam se raspitivao za moj Sony DTC-77ES, ali nazalost ni on nema tu opciju.

Mada, sam dobio podatak od Gox.co sa foruma, da je tako nesto ipak moguce dobiti za DTC-77ES, ali je poprilicno komplikovano, ali sam odustao od te opcije.

Tu opciju imaju samo Profi-Sony DAT modeli, kao sto su PCM-2700, PCM-7030, PCM-7040 itd.

Link to comment
Share on other sites

probajte ovo ako imate skriveni gumb

http://www.silentway...00-dat-recorder

Tako je ovom metodom se iz svih sony kucnih dat masina iscitava vreme rada glave, kao i error rate po glavama, broj otvaranja i zatvaranja vrata. svaka funkcija ima sifru.

Medjutim treba paziti jer se na ovaj nacin mogu menjati i neki parametri, pa ne treba napamet lupati sifre nego samo one proverene.

Link to comment
Share on other sites

evo prva stvar koju am jutros uradio (osim što sam gospođu odvezo na posao i dijete u vrtić) sjebo sam si daljinski od dat-a.

Da je barem bilo korisno, ali nije............daljinc ima pun kofer skrivenih dugmiÄa ali niti jedan ne reagira..................možda i bolje da ne znam koliko je radio.

evo i slika

post-21344-0-17038500-1355821486_thumb.j

post-21344-0-19122700-1355821506_thumb.j

post-21344-0-32791700-1355821518_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

erich, objasni kako si to uspeo pa da ti nekako pomognemo. :wave2

Вероватно је поломио плаÑтичне копче од поклопца и данцета оклопа даљинÑког.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

pod "s

Вероватно је поломио плаÑтичне копче од поклопца и данцета оклопа даљинÑког.

:wave2

da toÄno tako ston, ma ko ga ****...........ja sam njega kupio ne on mene radi on i dalje sve normalno ali mu treba malo selotejpa......hahahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...